квартира, Vallikraavi 17

118 000 €

ID объекта: 139501
Сделка: Продажа, квартира
Уезд: Tartu maakond
Город/волость: Tartu linn Kesklinn
Этаж: 3
Число комнат: 3
Тип отопления: печное отопление
Год постройки: 1960
Готовность: Нуждается в ремонте
Форма собственности: совладение
Общая площадь: 71.20 m²
Кадастровый признак: 79507:023:0019
Продажная цена: 118 000 €
Цена за один м²: 1 657.30 €


3-toaline kodu Toomemäe jalamil!

Teadaolevalt 19.sajandi keskpaigas ehitatud majas on uut omanikku ootamas eriline kodu, mille akendest avaneb imeline vaade Toomemäele!

Kolmandal korrusel paiknev renoveerimist vajav korter on just Sinu uus kodu, kui soovid oma nägemuse järgi uut elamist kujundada ja sisustada. Korteril on potentsiaali kasutada katusealust ruumi näiteks raamatulugemisnurga või laste mängumaa jaoks, kust ei puudu ka vaade Tartu sümboolsele Toomemäele. Korterile lisab väärikust ja ajaloolist hõngu elutoa kõrged laed ja suur ahi, mida saab kohendada hubasust ja sooja andvaks kaminaks.

Kodu asub Toomemäe külje all, eemal liiklusrohketest tänavatest. Kesklinna kohvikuid ja poode saab nautlema minna mõne minutiga mööda munakiviteega kodutänavat. Raekoda, Tartu Ülikool ning teater Vanemuine jäävad vaid kiviviske kaugusele. Tartlaste meelispaigas, Toomemäel, saavad alguse romantilised jalutuskäigud, mida on saatmas muinasjutulised päikeseloojangud.

Tule ja vaata kuidas võiksid siin oma unistused täita!

Дополнительные данные

подвал, кабельное ТВ, электричество, Интернет, запирающийся подъезд, телефон, вода, соседский дозор, отдельные комнаты, высокие потолки, центральное водоснабжение, рядом стоящее здание, общественный транспорт, вход с улицы

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

ОТПРАВИТЬ
Swedbank

Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×