Ekspert: Hispaania asemel puhatakse Eestis

Koroonaviirusest tin­gitud muutused on juba mõju avaldanud kinnisvaraturulegi: tehinguid on võrreldes eelmise aastaga tehtud vähem ja lühiajalise üürimise asemel soovitakse kortereid anda pikaajalisele rendile. Ometi pole suurt hinnalangust veel toimunud. (veel …)


LVM Kinnisvara: suur tutvumisnädal toob kinnisvaraturule uue hinnaprogrammi

Korraldame 25.-31. maini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, mille raames esitleme esmakordselt seitsme päeva jooksul üle saja uue korteri, ridaelamu, maamaja ja eramu. Esmaesitluste kõrval on uksed avatud tutvumisnädalal ka kokku enam kui kolmesajal soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil ja 32 uusarendusel. (veel …)


Как кризис повлияет на рынок недвижимости? Прогнозы бюро и застройщиков

Kinnisvaraturu kohal on pilved, kuid alles lähikuud näitavad, kui tumedad.

Foto: Andres Putting

Экономический кризис обычно отражается на рынке недвижимости не сразу, но не на этот раз. Издание Ärileht спросило у представителей крупных бюро недвижимости и застройщиков, каким они видят судьбу рынка. (veel …)


TÕELINE MAIUSPALA – Pärnumaal on müüa eriti romantiline pesapaik

Pärnus pakutakse imekauni interjööriga elamut müügiks. (veel …)


PILDID Klass omaette: Saku vallas müüakse peensusteni lihvitud elumaja

Tallinna külje all Saku vallas on müüa kvaliteetsetest materjalidest ehitatud stiilne elumaja. (veel …)


Kriis võib kinnisvaraturule tuua olulisi muutusi

Kinnisvaraturu kohal on pilved, kuid alles lähikuud näitavad, kui tumedad.

Foto: Andres Putting

Majanduskriisid jõuavad kinnisvaraturule tavaliselt viitajaga, aga mitte seekord. Ärilehe turuosaliste küsitluses osalejate hinnangud erinevad nagu öö ja päev. Kinnisvaraturule annaks positiivse tõuke vaktsiini leidmine ja uuest lainest rääkimise kadumine. (veel …)


PILDID – Kalamajas ootab noorperet kaunis kodu, mis ühendab imeliselt uue ja vana

Kalamaja miljööväärtuslikus piirkonnas on müüa kaunis kolmetoaline korter. (veel …)


Aprill tõi kinnisvaratehingute koleda kukkumise

Aprilli statistika annab esimese kinnituse kinnisvaraturu järsust muutusest: kortereid osteti pea poole vähem kui mullu samal ajal. (veel …)


PILDID – Pärnumaa metsade keskel ootab muinasjutuline maakodu uut pererahvast

Pärnumaal ootab muinasjutuline talukoht uut pererahvast. (veel …)


Kriis ja kevad tõstavad maamaju huviorbiiti

Koroonakriis võib tuua kaasa maamajade võidukäigu kinnisvaraturul, muidugi kui ostjal raha on, sest panga jaoks pole sageli kehvas seisus maamaja ahvatlev tagatis, kuna sellest ei saa vajadusel kiiresti lahti. (veel …)


Seitsmesed – Koroonaviiruse levik on mõjutanud ka kinnisvaraturgu

Viirusepuhang on purenud ka kinnisvaraturgu ja võrreldes möödunud aasta sama ajaga on tehingute arv märkimisväärselt langenud. Ekspertide sõnul on inimesed oma säästude kasutamisel ettevaatlikumad ja ei kipu kodu ostmisega kiirustama. Selline seisak turul võib aga viia kinnisvarahinnad hoopiski alla. (veel …)


Pangaliit: tegelik maksepuhkuste vajadus selgub alles suvel

Eriolukord on kaasa toonud esimesi raskusi eluasemelaenude maksmisel. Kuigi laenupuhkust on pangad praegu andnud vaid neljale protsendile eluasemelaenudest, võib pankade hinnangul majandusraskustesse sattunud inimeste hulk suureneda, sest praegu on kriisi lõppu raske ette näha. (veel …)


Koduomanike raske aeg saabub sügisel

Kinnisvaraturul saabub tõeliselt keeruline aeg sügistalvel, mil hakkavad lõppema inimeste maksepuhkused, prognoosib LVM Kinnisvara.

(veel …)


Fotod: Pärnus on müügile tulnud väga võimas teenimisvõimalusega maja

Mis oleks veel ägedam kui oma suvituskoht Pärnus? Nimelt oma suvituskoht Pärnus koos võimalusega see raha teenima panna. Just sellist võimalust üks hiljuti sealkandis turule tulnud maja pakubki. (veel …)


Eile sõlmiti ajaloo esimene 100% kontaktivaba kinnisvaratehing

Notar Paavo Uibopuu digiallkirjaga sai Tartus, kunagises Jaan Tõnissoni majas asuv korter eile ilmselt maailma esimeseks täiesti kontaktivabalt omanikku vahetanud kinnisvaraobjektiks.

(veel …)


Kodumüügi edasilükkamine võib maksta perele kümneid tuhandeid

Kinnisvaramüügi edasilükkamine võib paljudele peredele maksta kümneid tuhandeid eurosid, hoiatab LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.

(veel …)


PILDID – Kuurortlinnas on müüa ajatult stiilipuhas pesa, mille terrass on suurem kui keskmine Eesti korter

Pärnus pakutakse tõelist maiuspala müügiks. (veel …)


LVM Kinnisvara piltuudis: uus Rannapiiri Maja saab uued tänavad, ristmiku ja haljastuse

Aasta tagasi alustasime Rannapiiri Maja ehituse ettevalmistustöödega ja tänaseks on maja ning parkla valmis. Sel nädalal algasid uute (veel …)


LVM: kontaktivaba maaklerteenus kasvab kiiresti

Eriolukorra teisel päeval video-maaklerteenuse avanud LVM Kinnisvaras sõlmivad kliendid juba 10% müügikokkuleppeist kontaktivabalt.
(veel …)


Korterituru hinnalangus algas Mustamäel

Tallinnas alustasid korterimüüjad hindade kärpimist, Mustamäel on müüjad kuu aja jooksul langetanud hinda pea igas neljandas müügipakkumises, näitab LVM Kinnisvara korterituru analüüs.

(veel …)


PILDID- Kadrina vallas asuv pealtnäha räämas maja varjab suurt üllatust

Kadrina vallas Loobu külas ootab uut omanikku armas kodune maamaja. (veel …)


Kinnisvaraturul ähvardab viiruse- ja majanduskriisis esimesena lüüa paneelmajakorteri omanikke.

Kinnisvaraturul ähvardab viiruse- ja majanduskriisis esimesena lüüa paneelmajakorteri omanikke, näitab LVM Kinnisvara Tallinna korterituru analüüs.

(veel …)


KUULA – Kuidas käituda eriolukorras kinnisvara ostu ja müügi korral?

Kontaktivaba suhtlus on praeguses olukorras asjakohane. Kokkuleppeid saab teha digitaalselt, samuti on võimalik digiallkirjastada laenulepinguid, teha videokõnesid ja tutvuda erinevate rakenduste vahendusel kinnisvaraobjektidega.

(veel …)


Kontaktivaba maaklerteenus: LVM Kinnisvara tutvustab ostjaile kodusid videokõne kaudu

Alates esmaspäevast tutvustavad LVM Kinnisvara maaklerid soovijatele kinnisvaraobjekte videokõne vahendusel, et minimeerida viiruselaine ajal vahetuid kontakte.
(veel …)


PILDID- Saaremaal on müüa suursugune rehielamu

Saaremaal on müüa suure hoolega lihvitud ajalooline rehielamu. (veel …)


Pärnu soodsaim korter võib olla 35aastane

Äsjase kinnisvaraturu-uuringu kohaselt on Pärnu kõige madalama ruutmeetrihinnaga korterid müügis 1980. aastatel ehitatud majades ja sama pilt avaneb Tallinnas. (veel …)


Väikelinnad üllatavad kinnisvaratehingute aktiivsusega

Kuigi pea 80% kõikidest kinnisvaratehingutest tehakse Tallinnas, on üks väikelinn, kes teeb tehingute aktiivsusega viimasel ajal häid tulemusi, ütles LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. (veel …)


Tartu korterituru kõige kehvem kaup on 1990ndate korter

Tartu korterituru kõige kehvem kaup on 1990ndatel ehitatud korter, selle ruutmeetrihind jääb Tartu keskmisest ligi 350 eurot madalamaks, näitab kinnisvarafirma LVM Kinnisvara analüüs. (veel …)


Ootamatu: eestlane peab paneelmajade kortereid alaväärseks

Tallinna korteriturul hinnatakse kõige vähem 1980. aastatel valminud paneelelamute kortereid, näitab LVM Kinnisvara Tallinna korterituru analüüs. (veel …)


Kes oleks arvanud? Tallinna kinnisvaraturul leiab hruštšovka korterist veelgi kehvemaid eluruume

Tallinna korterituru kõige õnnetumal kümnendil, 1980. aastatel valminud korterit müües tuleb arvestada enam kui 400-eurose kaotusega iga ruutmeetri kohta, näitab LVM Kinnisvara Tallinna korterituru analüüs. (veel …)


Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×