KUULA – kas soetada uus või kasutatud korter ja mida valikut tehes kindlasti silmas pidada?

Nõudlus uute korterite ja uute üürikodude järgi on kinnisvara turul olemas. Uute varade puhul tihtilugu pole see tootlus kõige parem, kuna uute korterite puhul on nõudlus suurem ja tootlus madalam. (veel …)


Jõuluks uude koju: Viimsi vallas on müüa ideaalne pereelamu

Viimsis ootab mõnusalt hubase atmosfääriga elamu päris oma pererahvast, kellega kodusoojust jagada.

(veel …)


KUULA – kinnisvara müümisel tuleb silmas pidada olulist asja, vastasel juhul võib ees oodata ebameeldivus

Kinnisvara on selline valdkond, mida puudutavad kõik maksud: käibemaks, tulumaks, sotsiaalmaks, aktsiisid jne. Elukondliku kinnisvaraturgu puudutab peamiselt tulumaks. Selle juurde liituvad siis muud maksud. Maksudele tuleb mõelda enne kinnisvara tehingu tegemist! (veel …)


KUULA – kinnisvaramaakleril võib kuupalk olla parem, kui peaministril!

95-98% kinnisvaramaaklerite turust müüb oma teenust, omades näiteks osaühingut, mõned ka aktsiaseltsi ning mõned on registreeritud ka FIE-dena. Alustav maakler teenib turul 1000-1500 euri kätte igakuiselt. Väga hea maakler teenib veel rohkem, kõik oleneb võimetest. (veel …)


Fotod: Tallinna ihaldatuimas piirkonnas ootab valgusküllane pesa uut pererahvast

Põhja-Tallinnas ootab ainulaadne kolmetoaline uut pererahvast, kellega kodusoojust jagada. (veel …)


Pärnu üllatab omapäraste uusarendustega

Vähesed Eesti linnad on oma asukoha ja elukeskkonna poolest nii heas positsioonis, et saavad lubada uusi korteriarendusi. Suvepealinnas Pärnus on valminud või valmimas mitmeid arhitektuuriliselt sobivaid ja elanikele ning turistidele silmailu pakkuvaid kortermaju. Alljärgnevalt olgu nimetatud mõned silmapaistvaimad neist.

Uusarendused, Korterite müük Pärnus, Uued korterid Pärnus, Pärnu uusarendused, Pärnu (veel …)


LVM Kinnisvara: korraldame Eesti suurima esmaesitlustenädala

Korraldame tänasest kuni 1. detsembrini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares suure tutvumisnädala, mille raames esitleme esmakordselt seitsme päeva jooksul üle 100 uue korteri, ridaelamu ja eramu. Esmaesitluste kõrval on uksed avatud tutvumisnädalal ka kokku enam kui 400 soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil ja 27 uusarendusel. (veel …)


KUULA – kuidas kinnisvaramaakler hindab rahapesuriski?

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse järgi on kohustatud isikuteks isikud, kes tegelevad vahendustegevusega või siis tegutsevad finantssektoris. Ka kinnisvarafirmad on kohustatud isikud. (veel …)


Galerii: Järvamaal on müüa pika ajalooga mõis

Rava aleviku tammiku ja paisjärve vahetus läheduses asuv rüütlimõis ootab uut mõisnikku. (veel …)


Kudjapel läheb uue elamurajooni ehituseks

Kahe etapi raames saab tehtud 19 kinnistut, ühtekokku tuleb uude elamurajooni aga ligi 40 uut kinnistut. FOTO: SH

Mõne aja eest katki jäänud plaan rajada Kudjapele nullist täiesti uus elurajoon, on praegu taas mitte üksnes päevakorral, vaid ka töös. Ehitus on alanud. (veel …)


LVM Kinnisvara: muudame kinnisvaraturu läbipaistvamaks

Alates tänasest on informatsioon meie maaklerite kutsetunnistuste, registreeringute, hariduste, keelteoskuste, tööpiirkondade, spetsialiseerumiste, aktiivsete kinnisvarapakkumiste, staažide, tehtud tehingute, klientide hinnangute ja klientide tagasiside kohta avalik. (veel …)


Feature: Foreigners face challenges buying real estate in Estonia

As 2020 approaches, there are few major bureaucratic processes left in Estonia that even now cannot be done online. Getting married is one — closing on a home is another. Despite this, thousands of non-locals are buying real estate in Estonia, among them Finns, Russians, and even diaspora Estonians. ERR News spoke with representatives from banks, real estate agencies, the Ministry of the Interior and a few buyers themselves about what the process of finding home, sweet home in Estonia looks like. (veel …)


Emotsioonide äri: millal on parim aeg kinnisvara müügiks?


Nii nagu elus ikka, pole ka kinnisvaraturul häid ja halbu aegu, on vaid hetk, milles parasjagu viibime. (veel …)


KUULA – kas kinnisvara hindamisakti eest tasub müüja või ostja?

Hindamisakt on eksperthinnang, millega leitakse hindaja poolt turuväärtus varale. Kui tahta kinnisvara müüa, ei pea tingimata tellima hindamisakti. Küll on see vajalik ostmisel, kui kasutada selleks pangalaenu, siis on eksperthinnangut vaja. (veel …)


Üürihindu kergitavad pigem võõrtöölistest ehitajad, kui kõrgepalgalised IT-spetsid

Mullu kasvas lühiajaliselt registreeritud töötajate arv ligi 20 000-ni. Aasta varem oli see number 7510 ja enne seda 1762. Augusti lõpu seisuga on sel aastal esitatud üle 24 500 lühiajalise töötamise registreerimise taotluse. Politsei- ja piirivalveameti prognoosi järgi on see arv aasta lõpuks umbes 30 000.

Foto: Andres Putting

(veel …)


LVM Kinnisvara: esmaesitleme laupäeval nelja uut arendusprojekti

LVM Kinnisvara esmaesitleb laupäeval kell 11-13 Tallinnas Vabaõhumuuseumi tee 1 ja Tartus Jaama 71 kortereid, Pärnus Kooli 63 näidiskortereid ning Kuressaares, Lahevere tee 1 planeeritavaid eramuid. (veel …)


LVM Kinnisvara 27. sünnipäev

Jälle sünnipäev!? Jah! Tähistasime 11. oktoobril meie Pärnu kontoris LVM Kinnisvara 27. sünnipäeva! Taasavasime juba traditsiooniks saanud kokteili-lounge’i, laiendatud pop-up kunstinäituse ning rääkisime rahast ja ruutmeetritest, aga viimastest täiesti uue nurga alt.

(veel …)


KUULA – üüriäri ei ole rahvussport, see ei ole raha parkimine kinnisvaras, see on ettevõtlus!

Uues kinnisvarasaates “Raha ja ruutmeetrid” on külas LVM kinnisvara juhatuse liige ja kutseline maakler Ingmar Saksing. Taskuhäälingu põhiteemaks on seekord korterite üüriturg ja kõik sellega seonduv. (veel …)


Oaas keset linna: Pärnus on müüa väga erilise sisuga kodu

Pärnumaal ootab omanikku erakordselt vaimustav kodu, millel pilk lausa puhkab. (veel …)


KUULA – milline on keskmine elukoha üürihind Eesti suurimates linnades?

Sügiseti elavneb korterite, majade ja tubade üüriturg. Seda nii algava kooliaasta kui ka inimeste suveperioodilt linnadesse naasmise tõttu. (veel …)


Ela kui kuningas: pika ajalooga Pärnu majas ootab ostjat suure hoole ja vaevaga lihvitud pärl

1694. aastal kerkinud Pärnu majas pakutakse erakordselt suursuguse rüüga kodu müügiks. (veel …)


Fotod: Viimsis pakutakse ainulaadse arhitektuuriga maja müügiks

Kordumatu ilmega kodu on uue pererahva ootel, kellega kodusoojust jagada. (veel …)


LVM Kinnisvara: Kitsas 5 on välja müüdud

LVM Kinnisvara lõpetas Tartus Kitsas 5 korterite müügi. Korterite müügiga alustati aktiivselt eelmisel aastal ning tänaseks on kõik korterid müüdud. (veel …)


Pilk peale: Kristiines ootab ülimaitseka rüüga korter uut pererahvast

Võimsa uuenduskuuri läbinud korter ootab Kristiine linnajaos uut pererahvast.

(veel …)


Lühiajaliste üüripakkumiste ja järelturu tehingute arv Pärnus väheneb

Kuna kvaliteetsete pindade hinnad on muutunud kättesaamatuks, on paljud eelistanud soetada Pärnu piirkonnas kehvemas seisukorras kinnisvara ja seda vastavalt oma soovile renoveerinud. Teistest arengutest Pärnu kinnisvaraturul räägib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. (veel …)


LVM Kinnisvara: Lutheri kvartal on välja müüdud

LVM Kinnisvara lõpetas Tallinnas Vana-Lõuna 39/39A asuva Lutheri kvartali korterite müügi. Korterite müügiga alustati aktiivselt eelmisel aastal ning tänaseks on kõik 198 korterit müüdud. (veel …)


Kuressaare korterihinnad lähenevad Tallinna omadele

Kui mullu esimesel poolaastal tehti kõrgeima hinnaga tehing Saaremaal 120 000 euroga, siis tänavu samal perioodil maksis kalleim müüdud korter 164 500 eurot. (veel …)


Fotod: Eesti kuurortlinnas ootab mõnusalt hubane katusealune uut omanikku

Pärnumaal müüki paisatud korter on helge kui unistus. (veel …)


LVM Kinnisvara: Pärnus toimub 200 korteriga korterelamuarenduse viimase etapi sarikapidu

Täna kell 15.00 toimub Pärnus, Kooli 63 korterelamu sarikapidu, millega tähistatakse Rannapiiri Maja maksimaalse kõrguse saavutamist. Korterelamus on enne sarikapeo toimumist müüdud või broneeritud pooled korteritest. (veel …)


Fotod: Pärnumaal müüki paisatud imetabane maakodu sobib kui rusikas silmaauku linnakärast tüdinuile

Väikeses Nedrema külas pakutakse midagi tõeliselt erilist müügiks. (veel …)


Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×