Эксперт: если за недвижимость платят наличными, то о такой сделке узнают власти

Действующий в Эстонии Закон о противодействии отмыванию денег и финансированию терроризма распространяется и на фирмы, занимающиеся куплей-продажей недвижимости, сообщают в понедельник, 20 января, радионовости ERR. (veel …)


Pildid: Imeilusas Kabli külas ootab Baieri stiilis suvila uut pererahvast

Kabli külas Lepanina hotellist kiviviske kaugusel on müüa linnakärast põgenemiseks ideaalne suvila. (veel …)


Legendaarne Adavere tuulik ootab uut omanikku

Tallinna-Tartu maantee ääres müüakse kuulsat Adavere tuulikut. (veel …)


Maakonna kalleim korter läks kaubaks 164 500 euroga

Möödunud aastal tehti Saare maakonnas korterimüügitehinguid kokku 10,4 miljoni euro eest, kalleim korter läks kaubaks 164 500 euroga. (veel …)


KUULA – Põnev teada! Kui palju maksavad Eesti kalleimad korterid ja kes neid ostab?

Juba kolm kuni neli aastat on Tallinnas olnud kõrgeim korteri tehingu hind alati üle miljoni euro. Ka eelmisel aastal oli Eesti kalleima korteri hinnaks 1 024 620 eurot. Aastas ostetakse Eestis üle miljoni euro maksvaid kortereid alla kümne. (veel …)


Ajaloolises Tallinna majas peidab end üks väga glamuurne pesapaik

Erwini majas pakutakse eksklusiivse sisuga kodu müügiks. (veel …)


Aasta Täht 2019: Eda Karula

Detsembris toimunud aastalõpupeol jagas kinnisvaraportaal välja Aasta Tähe autasud. Aasta Täht on klientide tunnustus kinnisvaravaldkonna ühe keerulisima ameti esindajaile. LVM Kinnisvara Pärnu kontorist pälvis autasu Eda. Loe selleteemalist intervjuud Edaga alljärgnevalt: (veel …)


Aasta Täht 2019: Marianne Puustak

Detsembris toimunud aastalõpupeol jagas kinnisvaraportaal välja Aasta Tähe autasud. Aasta Täht on klientide tunnustus kinnisvaravaldkonna ühe keerulisima ameti esindajaile. Marianne pälvis autasu teistkordselt! Loe selleteemalist intervjuud Mariannega alljärgnevalt: (veel …)


Saaremaal pakutakse eelmisel sajandil kerkinud rehielamut müügiks

Saaremaa põhjarannikul pakutakse ajaloolist rehielamut müügiks. (veel …)


LVM Kinnisvara: Eesti kalleimad ja odavaimad korterid suuremates linnades aastal 2019

Koostasime eelmisel aastal Eesti suuremates linnades müüdud kalleimatest ja odavaimatest korteritest pingerea. Eesti kalleim korter maksis 1 024 620 eurot ja see (veel …)


Kauneid pühi ja edukat uut aastat!

Meie esindused on suletud 23. detsembrist kuni 01. jaanuarini. Kiirete küsimuste korral saab ühendust meie mobiiltelefonidel. (veel …)


KUULA – kuhu on mõistlik vanem korter soetada, kas puu- või kivimajja?

Mitte alati ei ole kõikidel vanadel majadel puudusi. Vana asi ei tähenda alati seda, et ta oleks mingi puudusega. Kui tahta teha vanas korteris ümberkorraldusi, siis vanas puumajas on seda lihtsam teha, kui kivimajas. (veel …)


KUULA – kas soetada uus või kasutatud korter ja mida valikut tehes kindlasti silmas pidada?

Nõudlus uute korterite ja uute üürikodude järgi on kinnisvara turul olemas. Uute varade puhul tihtilugu pole see tootlus kõige parem, kuna uute korterite puhul on nõudlus suurem ja tootlus madalam. (veel …)


Jõuluks uude koju: Viimsi vallas on müüa ideaalne pereelamu

Viimsis ootab mõnusalt hubase atmosfääriga elamu päris oma pererahvast, kellega kodusoojust jagada.

(veel …)


KUULA – kinnisvara müümisel tuleb silmas pidada olulist asja, vastasel juhul võib ees oodata ebameeldivus

Kinnisvara on selline valdkond, mida puudutavad kõik maksud: käibemaks, tulumaks, sotsiaalmaks, aktsiisid jne. Elukondliku kinnisvaraturgu puudutab peamiselt tulumaks. Selle juurde liituvad siis muud maksud. Maksudele tuleb mõelda enne kinnisvara tehingu tegemist! (veel …)


KUULA – kinnisvaramaakleril võib kuupalk olla parem, kui peaministril!

95-98% kinnisvaramaaklerite turust müüb oma teenust, omades näiteks osaühingut, mõned ka aktsiaseltsi ning mõned on registreeritud ka FIE-dena. Alustav maakler teenib turul 1000-1500 euri kätte igakuiselt. Väga hea maakler teenib veel rohkem, kõik oleneb võimetest. (veel …)


Fotod: Tallinna ihaldatuimas piirkonnas ootab valgusküllane pesa uut pererahvast

Põhja-Tallinnas ootab ainulaadne kolmetoaline uut pererahvast, kellega kodusoojust jagada. (veel …)


Pärnu üllatab omapäraste uusarendustega

Vähesed Eesti linnad on oma asukoha ja elukeskkonna poolest nii heas positsioonis, et saavad lubada uusi korteriarendusi. Suvepealinnas Pärnus on valminud või valmimas mitmeid arhitektuuriliselt sobivaid ja elanikele ning turistidele silmailu pakkuvaid kortermaju. Alljärgnevalt olgu nimetatud mõned silmapaistvaimad neist.

Uusarendused, Korterite müük Pärnus, Uued korterid Pärnus, Pärnu uusarendused, Pärnu (veel …)


LVM Kinnisvara: korraldame Eesti suurima esmaesitlustenädala

Korraldame tänasest kuni 1. detsembrini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares suure tutvumisnädala, mille raames esitleme esmakordselt seitsme päeva jooksul üle 100 uue korteri, ridaelamu ja eramu. Esmaesitluste kõrval on uksed avatud tutvumisnädalal ka kokku enam kui 400 soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil ja 27 uusarendusel. (veel …)


KUULA – kuidas kinnisvaramaakler hindab rahapesuriski?

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse järgi on kohustatud isikuteks isikud, kes tegelevad vahendustegevusega või siis tegutsevad finantssektoris. Ka kinnisvarafirmad on kohustatud isikud. (veel …)


Galerii: Järvamaal on müüa pika ajalooga mõis

Rava aleviku tammiku ja paisjärve vahetus läheduses asuv rüütlimõis ootab uut mõisnikku. (veel …)


Kudjapel läheb uue elamurajooni ehituseks

Kahe etapi raames saab tehtud 19 kinnistut, ühtekokku tuleb uude elamurajooni aga ligi 40 uut kinnistut. FOTO: SH

Mõne aja eest katki jäänud plaan rajada Kudjapele nullist täiesti uus elurajoon, on praegu taas mitte üksnes päevakorral, vaid ka töös. Ehitus on alanud. (veel …)


LVM Kinnisvara: muudame kinnisvaraturu läbipaistvamaks

Alates tänasest on informatsioon meie maaklerite kutsetunnistuste, registreeringute, hariduste, keelteoskuste, tööpiirkondade, spetsialiseerumiste, aktiivsete kinnisvarapakkumiste, staažide, tehtud tehingute, klientide hinnangute ja klientide tagasiside kohta avalik. (veel …)


Feature: Foreigners face challenges buying real estate in Estonia

As 2020 approaches, there are few major bureaucratic processes left in Estonia that even now cannot be done online. Getting married is one — closing on a home is another. Despite this, thousands of non-locals are buying real estate in Estonia, among them Finns, Russians, and even diaspora Estonians. ERR News spoke with representatives from banks, real estate agencies, the Ministry of the Interior and a few buyers themselves about what the process of finding home, sweet home in Estonia looks like. (veel …)


Emotsioonide äri: millal on parim aeg kinnisvara müügiks?


Nii nagu elus ikka, pole ka kinnisvaraturul häid ja halbu aegu, on vaid hetk, milles parasjagu viibime. (veel …)


KUULA – kas kinnisvara hindamisakti eest tasub müüja või ostja?

Hindamisakt on eksperthinnang, millega leitakse hindaja poolt turuväärtus varale. Kui tahta kinnisvara müüa, ei pea tingimata tellima hindamisakti. Küll on see vajalik ostmisel, kui kasutada selleks pangalaenu, siis on eksperthinnangut vaja. (veel …)


Üürihindu kergitavad pigem võõrtöölistest ehitajad, kui kõrgepalgalised IT-spetsid

Mullu kasvas lühiajaliselt registreeritud töötajate arv ligi 20 000-ni. Aasta varem oli see number 7510 ja enne seda 1762. Augusti lõpu seisuga on sel aastal esitatud üle 24 500 lühiajalise töötamise registreerimise taotluse. Politsei- ja piirivalveameti prognoosi järgi on see arv aasta lõpuks umbes 30 000.

Foto: Andres Putting

(veel …)


LVM Kinnisvara: esmaesitleme laupäeval nelja uut arendusprojekti

LVM Kinnisvara esmaesitleb laupäeval kell 11-13 Tallinnas Vabaõhumuuseumi tee 1 ja Tartus Jaama 71 kortereid, Pärnus Kooli 63 näidiskortereid ning Kuressaares, Lahevere tee 1 planeeritavaid eramuid. (veel …)


LVM Kinnisvara 27. sünnipäev

Jälle sünnipäev!? Jah! Tähistasime 11. oktoobril meie Pärnu kontoris LVM Kinnisvara 27. sünnipäeva! Taasavasime juba traditsiooniks saanud kokteili-lounge’i, laiendatud pop-up kunstinäituse ning rääkisime rahast ja ruutmeetritest, aga viimastest täiesti uue nurga alt.

(veel …)


KUULA – üüriäri ei ole rahvussport, see ei ole raha parkimine kinnisvaras, see on ettevõtlus!

Uues kinnisvarasaates “Raha ja ruutmeetrid” on külas LVM kinnisvara juhatuse liige ja kutseline maakler Ingmar Saksing. Taskuhäälingu põhiteemaks on seekord korterite üüriturg ja kõik sellega seonduv. (veel …)


Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×