Fotod: Vääna-Jõesuus pakutakse tõeliselt ägedate lahendustega mereäärset kodu müügiks

Luksuslik ja avara planeeringuga majaosa Vääna-Jõesuus ootab uusi elanikke. Pilkupüüdev majaosa, üldpinnaga 179,9 ruutmeetrit, asub 2007. aastal kerkinud majas. Maitsekas kodu on kahtlemata oma kandi üks tähelepanuväärsemaid.

(veel …)


Fotod: Pärnumaal on müüa väga ehe endisaegse talu hõnguga maakodu

Pärnumaal on müüa maakodu, mis on nii seest kui väljast nii ehtne talu kui üldse olla saab.  (veel …)


Fotod: ostjat ootab osavalt ja üllatuslikult kujundatud korter Nõmmel

Nõmmel on müügile tulnud väga osavalt ja üllatavalt kujundatud hubane korter.  (veel …)


ТОП 10: роскошные особняки эстонских знаменитостей среди самых популярных объектов недвижимости за 2018 год

Портал недвижимости Kinnisvara24 составил список самых популярных объявлений о продаже жилья за минувший год. Основными критериями отбора стали наличие знаменитых владельцев и/или по-настоящему роскошная недвижимость. Как показала общая статистика портала, интерес к домам был выше, чем к другим объектам. Это объясняется тем, что цены на них повысились не так сильно, как на квартиры.

“Объявления о продаже недвижимости часто просматриваются из любопытства: какие дома и по какой стоимости выставлены на продажу в ближайшем районе, а также для поиска идей по дизайну интерьера и оформлению жилья, — прокомментировала менеджер по маркетингу Kinnisvara24 Лаура Таммеорг. — Часто самыми популярными по просмотрам становятся объекты недвижимости, привлекающие внимание своим внешним видом или знаменитыми собственниками, однако эта популярность не означает быструю продажу”.

По данным Земельного департамента (исходя из стоимости сделок), в 2018 году средняя цена квадратного метра квартир повысилась на 6,6%, а домов – на 5%.


Selle Tallinnas müüdava kodu iga ruum on täiesti hämmastav

Tallinnas on müüa korter, mille iga ruum on omaette täielik vaatamisväärsus ja pisikesi põnevaid detaile ei jõua üles lugedagi.

(veel …)


Kuressaare odavaim korter on müügis 27 000 euroga

Kuressaares praegu müügis olevatest korteritest odavaim maksab 27 000 ja kalleim 275 000 eurot.

“Üldiselt ei saa Kuressaares korterit odavamalt kui 20 000 euro eest ka ühiselamu-tüüpi hoonetes,” lausus LVM Kinnisvara OÜ juhatuse liige Ingmar Saksing.

(veel …)


Saarele elama: Vilsandi külas pakutakse imeliste vaadetega villat müügiks

1870. aastal ehitatud ajalooline puitvilla asub Läänemere saare, Vilsandi, kõige läänepoolsemas tipus. (veel …)


Pärnus saab endale napsata soodsa suvituskorteri

Pärnus uut omanikku ootav korter passib ideaalselt nii suvituskorteri kui alalise elamispinna pähe. Pärnus müüki paisatud kahetoaline korter on oma asukoha poolest ilmselt üks kuurortlinna (veel …)


Tartu sajandivanuses majas ootab elanikke üks hoolega lihvitud pärl

Tartu kesklinnas müügisolev korter, üldpinnaga 79,1-ruutmeetrit, asub 1918. aastal kerkinud majas. Neljatoaline korter kannab endas uhkusega möödunud aegade ilu ja võlu. (veel …)


Kinnisvaraostja eelistab Tallinna ümbrust

See aasta toob Eesti kinnisvaraturule pisut jahutust – hinnad stabiliseeruvad ja ehitusmaht väheneb, ennustavad maaklerid. Turg on äraootaval seisukohal ning ebakindlad arendajad ei torma ummisjalu igale vabale krundile ehitama. (veel …)


LVM Kinnisvara: Eesti kalleimad ja odavaimad korterid suuremates linnades aastal 2018

Koostasime eelmisel aastal Eesti suuremates linnades müüdud kalleimatest ja odavaimatest korteritest pingerea. (veel …)


LVM Kinnisvara: kinnisvaraportaal ei soovi topeltkuulutustest loobuda, sest kaotaks käibes

Tõsiselt uue kodu otsingutesse süvenenud ostjad on aastaid pärast esimest päringut märganud, et sama korterit või maja pakuvad (veel …)


Müüja ootab hinnatõusu, ostja odavamat hinda

Kui sooviks oma kinnisvara kiiresti müüa, siis mis on edu võti? Kõigil maakleritel, kellega Maa Elu rääkis, oli sellele küsimusele üks konkreetne vastus – hea hind. (veel …)


Kauneid jõule ja head uut kinnisvara-aastat!

Meie esindused on suletud 24. detsembrist kuni 01. jaanuarini. (veel …)


Fotod: kadestamisväärse sisuga pesa Pärnus ootab jõuluks koju

Maitsekalt sisustatud korter Pärnu südames ootab päris oma pererahvast. (veel …)


LVM Kinnisvara: kinnisvaraportaalide TOP 2018

Koostasime kinnisvaraportaalide pingerea. Põhimõtteid portaalide reastamiseks on mitmeid. Kui pingerea võib koostada külastatavuse, müügikäibe või ka näiteks liitunud firmade/eraisikute arvu alusel, siis meie reastasime taaskord kõik portaalid ainsana avalikult kättesaadavate andmete ehk üüri- ja müügipakkumiste arvu alusel. (veel …)


LVM Kinnisvara: detsember toob rekordarvu esmaesitlusi ja aasta suurimad allahindlused

Korraldame esmaspäevast pühapäevani Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul enam kui 500 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 2,7 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil. (veel …)


Äripäeva kinnisvarabüroode konkurentsiraport: LVM Kinnisvara on sektori üks liidritest

Äripäev on alates 1994. aastast koostanud ettevõtete edetabeleid. Valdkonna konkurentsiraport on samm sellest edasi, pakkudes kommenteeritud statistilise kokkuvõtte kitsa tegevusvaldkonna ettevõtete konkurentsivõimest.

(veel …)


LVM Kinnisvara: oktoobris müüsime välja Jõemänniku elurajooni

LVM Kinnisvara lõpetas Pärnus Jõemänniku elamurajooni müügi. Välja on müüdud arendusprojekti kõik 48 elamut ja ehituskrunti. (veel …)


LVM Kinnisvara piltuudis: Õismäe paneelmajade vahel peidab end üks hoolega lihvitud pärl

Värske uuenduskuuri saanud Õismäe korter ootab talve eel seltsilisi, kellega kodusoojust jagada. (veel …)


LVM Kinnisvara: Pärnu suurimas elamuarendusprojektis toimub sarikapidu

Täna kell 15.00 toimub Pärnus, Ringi 60 korterelamu sarikapidu, millega tähistatakse Rannakivi Residentsi maksimaalse kõrguse saavutamist. (veel …)


LVM Kinnisvara: allkirjastasime lepingu Lahevere elamurajooni etapiviisiliseks väljaehitamiseks

Täna, 20. septembril allkirjastasid Saaremaa vald ja LVM Kinnisvara Kuressaare lepingu Kudjape alevikus Lahevere detailplaneeringu kohaste teede, tehnovõrkude ja -rajatiste etapiviisiliseks väljaehitamiseks. (veel …)


Sügise suurim tutvumisnädal toob kinnisvaraturule rekordarvu pakkumisi uudsel koostööplatvormil

Korraldame 17.-23. septembrini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul ligi 600 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 2,8 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil. (veel …)


LVM Kinnisvara piltuudis: Metsaveere elamurajoonis valmis esimene ridaelamu

Andres tutvustab esimest Metsaveere elamurajoonis valminud ridaelamut.

Pildil Metsaveere elamurajooni esimese ridaelamu ehitaja, esimesed uued omanikud ja arendaja.

Metsaveere elamurajooni esimese ridaelamu üleandmine.

Metsaveere elamurajooni esimese ridaelamu üleandmise-vastuvõtuakt on saanud allkirjad.


LVM Kinnisvara: alustasime uue korterelamu eelmüüki Pärnu südalinnas

Vastavalt LVM Kinnisvara ja Raudteevalitsuse villa vahel sõlmitud maaklerteenuste lepingule alustame täna, Pärnus, Pikk 16 asuva Raudteevalitsuse villas asuvate korterite eelmüüki.

Kevadel 2020.a. valmiv korterelamu paikneb Pärnu linna rohelises südames Aia ja Pika tänava ristmikul, mis tulevikku silmas pidades saab olema linna kõige väärtuslikum osa linnakeskusest. (veel …)


Suve suurim tutvumisnädal toob kinnisvaraturule rekordarvu pakkumisi ja allahindlusi

Korraldame 4.-10. juunini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitleme seitsme päeva jooksul ligi 500 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 1,8 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil. (veel …)


Mõnusa suvekodu võiks soetada hoopis linna

Lahmaka maamaja asemel on hoopis mõnusam suvitada mõnes väikeses kuurortlinna korteris, kus võib muretult puhkamisele keskenduda. (veel …)


LVM Kinnisvara: mais müüsime välja kaks arendusprojekti

LVM Kinnisvara lõpetas Pärnus Villa 1 ja Sääse 4 korterite müügi. Välja on müüdud kahes arendusprojektis kõik 37 korteriomandit, kogupinnaga kokku ligi 2400 m². (veel …)


Kes ostab sajad valmivad korterid?

Nii palju uusi eluruume kui mullu valmis viimati kümme aastat tagasi kinnisvarabuumi ajal. (veel …)


LVM Kinnisvara: jõustunud on teine peidetud kinnisvaramaks. Otsustatud on ka kolmas.

Kirjutasime eelmise aasta novembris peidetud kinnisvaramaksust, mis jõustus 1. jaanuarist 2018. Esimese kinnisvaramaksu kõrval on nüüdseks jõustunud ka teine peidetud kinnisvaramaks, mis on oma väiksuses jäänud tahaplaanile. Ometi toob see juba täna riigieelarvesse aastas 5 100 000 eurot. (veel …)


Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×