Tartu korterituru kõige kehvem kaup on 1990ndate korter

Tartu korterituru kõige kehvem kaup on 1990ndatel ehitatud korter, selle ruutmeetrihind jääb Tartu keskmisest ligi 350 eurot madalamaks, näitab kinnisvarafirma LVM Kinnisvara analüüs. (veel …)


Ootamatu: eestlane peab paneelmajade kortereid alaväärseks

Tallinna korteriturul hinnatakse kõige vähem 1980. aastatel valminud paneelelamute kortereid, näitab LVM Kinnisvara Tallinna korterituru analüüs. (veel …)


Kes oleks arvanud? Tallinna kinnisvaraturul leiab hruštšovka korterist veelgi kehvemaid eluruume

Tallinna korterituru kõige õnnetumal kümnendil, 1980. aastatel valminud korterit müües tuleb arvestada enam kui 400-eurose kaotusega iga ruutmeetri kohta, näitab LVM Kinnisvara Tallinna korterituru analüüs. (veel …)


KUULA – Mis toimub Tartu kinnisvaraturul? Palju maksavad korterid?

Tartu turg on äärmiselt aktiivne, samas kinnisvara pakkumisi vähe, aga ostjaid palju. Ressursi mõttes on Lõuna-Eesti rikkam, kui Põhja-Eesti. Tartu on stabiilsem elukeskkonna ja töö tegemise kontekstis. Lisaks teenivad head spetsialistid Tartus rohkem kui Tallinnas. (veel …)


KUULA – Mis toimub uusarenduste turul ja kuidas on sinna kõige mõistlikum kinnisvara soetada?

Järjest rohkem liigutakse terviklike kvartalite poole, kus ehitatakse valmis mitu uusarenduspiirkonda. Ehitatakse palju, turg toetab seda ja inimesed eelistavad uut korterit, uut eramut. Uusarenduste korterelamud on tihti ette välja müüdud. (veel …)


Tuhandetele eestlastele tuttav legendaarne maja otsib uut omanikku


Hoone, millest peaaegu iga eestlane vähemasti mööda on sõitnud ja kuhu paljud sissegi astunud, on müüki pandud: legendaarne Adavere tuulik otsib uut omanikku. (veel …)


Midagi teistsugust: Saaremaal on müüa väga eriline suvila

Saaremaal Aste külas on müüa erakordselt ilus ja mugav vagunelamu. (veel …)


KUULA – Millal on õige aeg osta või müüa kinnisvara?

Selle aasta algusest alates on kinnisvaraturg olnud aktiivne ning kevade poole elavneb see veelgi. Kui tekib tunnetus ja mõte ning on kodu vajadus olemas, siis ongi kõige õigem aeg kodu soetada. Kodu ostu ei tasu käsitleda kui investeerimisprojekti. Kodu ostmiseks ei ole olemas õiget ega valet aega. (veel …)


Fotod: müüki on pandud nõukaaegne, kuid täiesti haruldane suvila

Kui arvad, et oled täpselt kursis, missuguseid maju nõukaajal suvilaks ehitati, siis arva uuesti: midagi sellist sa ilmselt näinud ei ole. (veel …)


KUULA – Kui raske või kerge on saada eluasemelaenu aastal 2020?

Eluasemelaenuturg on jätkuvalt väga aktiivne. Trendiks on tõusmas teise eluasemelaenu võtmine, mis tähendab seda, et eelmist kodu ei müüda maha. Samuti on levinud kinnisvara soetamine üüritulu eesmärgil. (veel …)


Эксперт: если за недвижимость платят наличными, то о такой сделке узнают власти

Действующий в Эстонии Закон о противодействии отмыванию денег и финансированию терроризма распространяется и на фирмы, занимающиеся куплей-продажей недвижимости, сообщают в понедельник, 20 января, радионовости ERR. (veel …)


Pildid: Imeilusas Kabli külas ootab Baieri stiilis suvila uut pererahvast

Kabli külas Lepanina hotellist kiviviske kaugusel on müüa linnakärast põgenemiseks ideaalne suvila. (veel …)


Legendaarne Adavere tuulik ootab uut omanikku

Tallinna-Tartu maantee ääres müüakse kuulsat Adavere tuulikut. (veel …)


Maakonna kalleim korter läks kaubaks 164 500 euroga

Möödunud aastal tehti Saare maakonnas korterimüügitehinguid kokku 10,4 miljoni euro eest, kalleim korter läks kaubaks 164 500 euroga. (veel …)


KUULA – Põnev teada! Kui palju maksavad Eesti kalleimad korterid ja kes neid ostab?

Juba kolm kuni neli aastat on Tallinnas olnud kõrgeim korteri tehingu hind alati üle miljoni euro. Ka eelmisel aastal oli Eesti kalleima korteri hinnaks 1 024 620 eurot. Aastas ostetakse Eestis üle miljoni euro maksvaid kortereid alla kümne. (veel …)


Ajaloolises Tallinna majas peidab end üks väga glamuurne pesapaik

Erwini majas pakutakse eksklusiivse sisuga kodu müügiks. (veel …)


Aasta Täht 2019: Eda Karula

Detsembris toimunud aastalõpupeol jagas kinnisvaraportaal välja Aasta Tähe autasud. Aasta Täht on klientide tunnustus kinnisvaravaldkonna ühe keerulisima ameti esindajaile. LVM Kinnisvara Pärnu kontorist pälvis autasu Eda. Loe selleteemalist intervjuud Edaga alljärgnevalt: (veel …)


Aasta Täht 2019: Marianne Puustak

Detsembris toimunud aastalõpupeol jagas kinnisvaraportaal välja Aasta Tähe autasud. Aasta Täht on klientide tunnustus kinnisvaravaldkonna ühe keerulisima ameti esindajaile. Marianne pälvis autasu teistkordselt! Loe selleteemalist intervjuud Mariannega alljärgnevalt: (veel …)


Saaremaal pakutakse eelmisel sajandil kerkinud rehielamut müügiks

Saaremaa põhjarannikul pakutakse ajaloolist rehielamut müügiks. (veel …)


LVM Kinnisvara: Eesti kalleimad ja odavaimad korterid suuremates linnades aastal 2019

Koostasime eelmisel aastal Eesti suuremates linnades müüdud kalleimatest ja odavaimatest korteritest pingerea. Eesti kalleim korter maksis 1 024 620 eurot ja see (veel …)


Kauneid pühi ja edukat uut aastat!

Meie esindused on suletud 23. detsembrist kuni 01. jaanuarini. Kiirete küsimuste korral saab ühendust meie mobiiltelefonidel. (veel …)


KUULA – kuhu on mõistlik vanem korter soetada, kas puu- või kivimajja?

Mitte alati ei ole kõikidel vanadel majadel puudusi. Vana asi ei tähenda alati seda, et ta oleks mingi puudusega. Kui tahta teha vanas korteris ümberkorraldusi, siis vanas puumajas on seda lihtsam teha, kui kivimajas. (veel …)


KUULA – kas soetada uus või kasutatud korter ja mida valikut tehes kindlasti silmas pidada?

Nõudlus uute korterite ja uute üürikodude järgi on kinnisvara turul olemas. Uute varade puhul tihtilugu pole see tootlus kõige parem, kuna uute korterite puhul on nõudlus suurem ja tootlus madalam. (veel …)


Jõuluks uude koju: Viimsi vallas on müüa ideaalne pereelamu

Viimsis ootab mõnusalt hubase atmosfääriga elamu päris oma pererahvast, kellega kodusoojust jagada.

(veel …)


KUULA – kinnisvara müümisel tuleb silmas pidada olulist asja, vastasel juhul võib ees oodata ebameeldivus

Kinnisvara on selline valdkond, mida puudutavad kõik maksud: käibemaks, tulumaks, sotsiaalmaks, aktsiisid jne. Elukondliku kinnisvaraturgu puudutab peamiselt tulumaks. Selle juurde liituvad siis muud maksud. Maksudele tuleb mõelda enne kinnisvara tehingu tegemist! (veel …)


KUULA – kinnisvaramaakleril võib kuupalk olla parem, kui peaministril!

95-98% kinnisvaramaaklerite turust müüb oma teenust, omades näiteks osaühingut, mõned ka aktsiaseltsi ning mõned on registreeritud ka FIE-dena. Alustav maakler teenib turul 1000-1500 euri kätte igakuiselt. Väga hea maakler teenib veel rohkem, kõik oleneb võimetest. (veel …)


Fotod: Tallinna ihaldatuimas piirkonnas ootab valgusküllane pesa uut pererahvast

Põhja-Tallinnas ootab ainulaadne kolmetoaline uut pererahvast, kellega kodusoojust jagada. (veel …)


Pärnu üllatab omapäraste uusarendustega

Vähesed Eesti linnad on oma asukoha ja elukeskkonna poolest nii heas positsioonis, et saavad lubada uusi korteriarendusi. Suvepealinnas Pärnus on valminud või valmimas mitmeid arhitektuuriliselt sobivaid ja elanikele ning turistidele silmailu pakkuvaid kortermaju. Alljärgnevalt olgu nimetatud mõned silmapaistvaimad neist.

Uusarendused, Korterite müük Pärnus, Uued korterid Pärnus, Pärnu uusarendused, Pärnu (veel …)


LVM Kinnisvara: korraldame Eesti suurima esmaesitlustenädala

Korraldame tänasest kuni 1. detsembrini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares suure tutvumisnädala, mille raames esitleme esmakordselt seitsme päeva jooksul üle 100 uue korteri, ridaelamu ja eramu. Esmaesitluste kõrval on uksed avatud tutvumisnädalal ka kokku enam kui 400 soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil ja 27 uusarendusel. (veel …)


KUULA – kuidas kinnisvaramaakler hindab rahapesuriski?

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse järgi on kohustatud isikuteks isikud, kes tegelevad vahendustegevusega või siis tegutsevad finantssektoris. Ka kinnisvarafirmad on kohustatud isikud. (veel …)


Rubriigid

Arhiiv

Teie kiri on saadetud

×