apartment, Ringi 60

80 000 €

Object ID: 141181
Transaction: Sale, apartment
County: Pärnu maakond
City/county: Pärnu linn Rannarajoon
Floor: 2
Number of rooms: 2
Type of heating: central heating, hydronic­underfloor­heating
Year of construction: 2019
Readiness: New building project
Ownership form: apartment ownership
Total area: 38.80 m²
Cadastral register number: 62510:009:0009
Energy Class: B
Sale price: 80 000 €
Price per m²: 2 061.86 €

Tutvumispäev laupäeval kell 11:30!

Pärnus hoiab meid või toob siia ikka ja jälle tagasi kuulus helevalge rannariba ja värske mereõhk. Rannakivi Residents, mis asub vaid 30-meetri kaugusel veepiirist, loob ideaalse võimaluse Pärnu lahutamatutest sümbolitest osa saada iga päev ja kohe.

Maa-aluse parkla kohal asub kõigile majaelanikele avatud haljastatud päikesepoolne terrass mitmekülgsete vaba aja veetmise võimalustega. Parklast pääseb liftiga mugavalt ja kuiva jalaga otse korterini.
Eesti suvepealinna armsalt nostalgilised funktsionalistlikud elumajad saavad peagi uue venna. 52 korteriga ja 7 suvitajatele mõeldud külaliskorteriga valge elumaja, mille kõikidelt klaaspiiretega rõdudelt ja terrassidelt avanevad vaated Pärnu jõele või merele. Kahe- kuni neljatoaliste korterite kõrgust ja avarust võimendavad suured klaaspinnad ja läbimõeldud ruumikasutus. Meri, purjekad, nooruslik rannamelu, idüllilised kohvikud ja kümned kultuurisündmused ning kogukonna ettevõtmised igale maitsele – see on Pärnu.

https://www.lvm.ee/rannakivi/et/

Hinnale lisandub käibemaks.

Additional info

balcony, cable TV, wardrobe, electricity, elevator, Furniture available, Garage, internet, stairwell locked, strip flooring, security door, shower, telephone, water, video surveillance, open kitchen, new sewage system, courtyard, high ceilings, new wiring, central water

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SEND
Ingmar Saksing

Real estate agent

Ingmar Saksing

ingmar.saksing@lvm.ee

+3725013320

Suhtle Messengeris
Swedbank

Last viewed

Your message was sent

×