Terraced house, Õie tee 1-2

163 000 €

Object ID: 139846
Transaction: Sale, Terraced house
County: Harju maakond
City/county: Saku vald Saustinõmme küla
Number of rooms: 4
Type of heating: hydronic­underfloor­heating
Year of construction: 2020
Readiness: New building project
Ownership form: apartment ownership
Total area: 103.40 m²
Cadastral register number: 71801:001:1221
Energy Class: A
Sale price: 163 000 €
Price per m²: 1 576.40 €

BRONEERITUD!

Ridaelamu valmib 2020! Metsaveere elamurajoon on peresõbralik ja turvaline elukeskkond Tallinna vahetus lähinaabruses, kuhu on oma kodu rajanud juba üle 50 pere. Välja on ehitatud kogu infrastruktuur sh kõvakattega tänavad ja tänavavalgustus, elurajooni keskel on pisipõnnidele mõeldud mänguväljak.
Elurajoonil on hea ja kiire ühendus Tallinnaga. Järve Selverist 10 minuti ja kesklinnast 20 minuti autosõidu kaugusel mööda Viljandi maanteed. Lähimad keskused on Luige 4 km, Saku 7,7 km, Kiili alevik 7,8 km ja Saue 13 km.
Ühistranspordi peatus on elamurajoonist mõnesaja meetri kaugusel. Bussid väljuvad Tallinna suunas iga tund.

2020 aastal valmib Metsaveere elamurajoonis Õie tee 3 ja Õie tee 5 ridaelamu kõrvale uus kaasaegsete tehnolahendustega ja planeeringuga ridaelamu. Uute kodude võtmesõnadeks on mõistlik hind, praktilisus ja energiasäästlikkus. Ridaelamul on oma maakütte süsteem ja soojustagastusega ventilatsioon. Kiire internetiühendus on uutel kodudel tagatud Telia kaabliga.

Ehitatavas ridaelamus leiab kodu endale 10 perekonda. Igal kodul on oma privaatne terrassiga hooviala, kus on peale väsitavat tööpäeva mõnus õhtupäikest nautida.

Ehitatavad ridaelamud on kahekorruselised, mille esimesel korrusel on avatud köögiga elutuba, esik, wc ja panipaik/tehnoruum. Teisel korrusel on kolm magamistuba, pesuruum koos tualetiga ja saunaruum. Iga boksi juurde kuulub kasutuskorra alusel hooviala ja hoone ees kaks parkimiskohta autole.

Piirkonnas elab palju lastega peresid, kes hindavad looduskaunist asukohta ja jalutuskäike kodumetsas.

Helista ja küsi lisa! Rohkem infot: https://arendused.lvm.ee/oietee1/

Additional info

wardrobe, electricity, Furniture available, internet, strip flooring, corrugated roofing, sauna, security door, shower, water, separate WC, separate rooms, open kitchen, new sewage system, separate entrance, duplex, new wiring, central water, forest nearby, entry from the street, geothermal heating

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SEND
Henel Aava

Real estate agent

Henel Aava

henel.aava@lvm.ee

56855888

Suhtle Messengeris
Swedbank

Last viewed

Your message was sent

×