apartment, Männimetsa tee 4

159 500 €

Object ID: 130596
Transaction: Sale, apartment
County: Harju maakond
City/county: Harku vald Vääna-Jõesuu küla
Floor: 2
Number of rooms: 3
Type of heating: electrical­underfloor­heating, oil heating
Year of construction: 2009
Readiness: New building project
Ownership form: apartment ownership
Total area: 118.30 m²
Sale price: 159 500 €
Price per m²: 1 348.27 €

Armastatud ja hinnatud suplus- ja surfiparadiisis Vääna-Jõesuus vaid saja meetri kaugusel luidetest asuvas uueś majas müüa kolmetoaline avara planeeringuga korteri.

Korteri üldpind on 118,3 m2, millest eluruumi köetav pind 99,8 m2, rõdu 13,2 m2 ja panipaik 5,3 m2. Läbi maja planeeringuga korteri magamistubade aknad avanevad põhja- ja läänesuunda ning suviti paistab aknedest päikeseloojang. Avatud köögiga suure elutoa galeriiaknad avanevad lõunasse. Elutoast pääseb suurele rõdule, mis mõjub eluruumi pikendusena. Lisaks kahele mitteläbikäidavale magamistoale, elutoale ja köögile on korteris elektrikerisega saun, duširuum-tualettruum, walk-in garderoob ning mahukate kappidega koridor. Allkorrusel on panipika ning maja kõrval hoovis ainukasutuses ja valduse parkimiskoht.

Maja asub unikaaselses piirkonnas. Aiaga piiratud 32 000 m2 õuealalt leiab nii tenniseväljaku, palliplatsid, mänguväljaku, jalgrattateed, kui ka grilliplatsi. Rannamännik, mis püüab kinni meretuule, pakub meie metsa- ja mererahvale täisväärtuslikku tervislikku elukeskkonda.

Helista ja võta kevad vastu uues kodus Harjumaa ühes kaunimas piirkonnas!

Additional info

balcony, cable TV, wardrobe, electricity, internet, stairwell locked, strip flooring, refrigerator, sauna, security door, shower, water, furnished kitchen, separate rooms, open kitchen, new sewage system, courtyard, new wiring, wall cabinets, central water, fenced area, forest nearby

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SEND
Diana Allik

Real estate agent

Diana Allik

diana.allik@lvm.ee

56795900

Swedbank

Last viewed

Your message was sent

×