квартира, Liiva 17

106 000 €

Сохранить PDF Распечатать это предложение
ID объекта: 110078
Сделка: Продажа, квартира
Уезд: Tartumaa
Город/волость: Tartu linn Ülejõe
Этаж: 3
Число комнат: 3
Тип отопления: центральное отопление
Год постройки: 1935
Форма собственности: квартирная собственность
Общая площадь: 66.50 m²
Кадастровый признак: 79514:007:0003
Класс энергопотребления: none
Продажная цена: 106 000 €
Цена за один м²: 1 593.98 €

Дополнительные данные

подвал, ванна, гардероб, камин, чердак

Инфо

Unistad suurest magamistoast ja laiadest aknalaudadest, millel kallimaga päikeseloojangut nautida ja õdusatest õhtutest kamina ees - siin on ideaalne pakkumine!

Asukoht on parim, mis olla saab - kohe kesklinna külje all (jala Raekoja platsile ca 10 minutit) ja samas nii mõnusalt privaatne! Paksude kiviseintega maja (kus on muuhulgas elanud kirjanik Enn Kippel ja kunstnik Andrus Johani) asub mäenõlval munakivitee ääres, mis kindlustab seal vähese liikluse. Asudes eemal liiklustihedatest tänavatest on tagatud turvalisus ka pere pisikestega kodust väljudes, ning ka parkimisega on lihtsam kui kesklinnas. Emajõeäärsele kaldapromenaadile vaid mõned-kümned sammud ning seda mööda suplusranda täpselt paras jalutuskäik. Jalutamise ja tervisespordisõbrale teadmiseks: teisel pool randa on Emajõe luhal veel ca 1,5 km loodusrada. Ka Tähtvere puhkepark ja suusarajad pole kaugel.

Korteris on tehtud põhjalik remont 2016.aastal, köögimööbel on koos uue tehnikaga, kahes toas on välja ehitatud mahukad garderoobid; pesu kuivatamiseks on igati sobiv lukustatav avar pööning. Majas on toimiv korteriühistu.

NB! Korter on üle andmiseks vaba kohe tehingu päeval!

маклер:

Viktor Volkov

viktor.volkov@lvm.ee

56247000


Свяжитесь с нами!

Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×