Рядный дом, Õie tee 1-2

163 000 €

ID объекта: 139846
Сделка: Продажа, Рядный дом
Уезд: Harju maakond
Город/волость: Saku vald Saustinõmme küla
Число комнат: 4
Тип отопления: водяное отопление пола
Год постройки: 2020
Готовность: Новое строение
Форма собственности: квартирная собственность
Общая площадь: 103.40 m²
Кадастровый признак: 71801:001:1221
Класс энергопотребления: A
Продажная цена: 163 000 €
Цена за один м²: 1 576.40 €

BRONEERITUD!

Ridaelamu valmib 2020! Metsaveere elamurajoon on peresõbralik ja turvaline elukeskkond Tallinna vahetus lähinaabruses, kuhu on oma kodu rajanud juba üle 50 pere. Välja on ehitatud kogu infrastruktuur sh kõvakattega tänavad ja tänavavalgustus, elurajooni keskel on pisipõnnidele mõeldud mänguväljak.
Elurajoonil on hea ja kiire ühendus Tallinnaga. Järve Selverist 10 minuti ja kesklinnast 20 minuti autosõidu kaugusel mööda Viljandi maanteed. Lähimad keskused on Luige 4 km, Saku 7,7 km, Kiili alevik 7,8 km ja Saue 13 km.
Ühistranspordi peatus on elamurajoonist mõnesaja meetri kaugusel. Bussid väljuvad Tallinna suunas iga tund.

2020 aastal valmib Metsaveere elamurajoonis Õie tee 3 ja Õie tee 5 ridaelamu kõrvale uus kaasaegsete tehnolahendustega ja planeeringuga ridaelamu. Uute kodude võtmesõnadeks on mõistlik hind, praktilisus ja energiasäästlikkus. Ridaelamul on oma maakütte süsteem ja soojustagastusega ventilatsioon. Kiire internetiühendus on uutel kodudel tagatud Telia kaabliga.

Ehitatavas ridaelamus leiab kodu endale 10 perekonda. Igal kodul on oma privaatne terrassiga hooviala, kus on peale väsitavat tööpäeva mõnus õhtupäikest nautida.

Ehitatavad ridaelamud on kahekorruselised, mille esimesel korrusel on avatud köögiga elutuba, esik, wc ja panipaik/tehnoruum. Teisel korrusel on kolm magamistuba, pesuruum koos tualetiga ja saunaruum. Iga boksi juurde kuulub kasutuskorra alusel hooviala ja hoone ees kaks parkimiskohta autole.

Piirkonnas elab palju lastega peresid, kes hindavad looduskaunist asukohta ja jalutuskäike kodumetsas.

Helista ja küsi lisa! Rohkem infot: https://arendused.lvm.ee/oietee1/

Дополнительные данные

гардероб, электричество, возможна мебель, Интернет, паркет, кровля из профильного листа, баня, взломостойкая дверь, душ, вода, туалет отдельно, отдельные комнаты, открытая кухня, новая канализация, отдельный вход, квартира на нескольких этажах, новая электропроводка, центральное водоснабжение, поблизости лес, вход с улицы, геотермальное отопление

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

ОТПРАВИТЬ

Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×
×