квартира, Kooli 63

81 300 €

ID объекта: 133011
Сделка: Продажа, квартира
Уезд: Pärnu maakond
Город/волость: Pärnu linn Mai
Этаж: 3
Число комнат: 2
Тип отопления: центральное отопление, водяное отопление пола
Год постройки: 2020
Готовность: Новое строение
Форма собственности: закрепленная недвижимость
Общая площадь: 42.70 m²
Кадастровый признак: 62513:167:0980
Класс энергопотребления: C
Продажная цена: 81 300 €
Цена за один м²: 1 903.98 €

Broneeritud!

Korterelamu ehitatakse Tammsaare puiestee ja Mai tänava nurgal olevale krundile, mis asub kesklinna ja rannarajooni piiril, sellest ka nimi - Rannapiiri. Rand jääb jalutuskäigu kaugusele, kesklinnaga väga hea bussiühendus. Mõnesaja meetri kaugusele jäävad tennisehall, spordihall, kool, väikeelamute rajoon.

Korterelamu on projekteeritud tänavast eemale. Tammsaare tänava poole ehitatakse kõnnitee. Osaliselt säilitatakse olemasolev kõrghaljastus. Parkimine jääb Tammsaare ja Kooli tänava poolsesse osasse. Parkimisala on eraldatud tõkkepuuga. Krundisisesed teed on kaetud betoonkiviga.

Elamu üldine toon on valge, vihjates traditsioonilise ”Pärnu rannahoone” funkstiilis arhitektuurile. Kerge ja õhuline üldilme. Elamu on keskse trepikoja ja liftiga, kahe kompaktse mahuga hoone, mõlemad osad viiekorruselised. Hoone soklikorrusele tulevad panipaigad, tehnilised ruumid ja parkimiskohad.

Elamus on kokku 33 korterit. Kõikidel korteritel on rõdud.

Hind sisaldab köögimööblit. Hinnale lisandub panipaiga ja parkimiskoha maksumus. Valmimiseaeg märts 2020.

Tule suurele tutvumisnädalale 24. veebruarist 1. märtsini! Esmaesitlusele tuleb üle 100 korteri ja maja Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Vaata pakkumisi www.lvm.ee/tutvumisnadal

Дополнительные данные

балкон, гардероб, электричество, лифт, Интернет, запирающийся подъезд, паркет, холодильник, взломостойкая дверь, душ, телефон, кухонная мебель, отдельные комнаты, новая канализация, новая электропроводка, центральное водоснабжение

Tule tutvumisõhtule!

Tutvumispäev 29. veebruaril kl 11

ОТПРАВИТЬ
Ingmar Saksing

маклер

Ingmar Saksing

ingmar.saksing@lvm.ee

+3725013320

Swedbank

Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×