дом, Suur-Sepa 26

315 000 €

ID объекта: 121300
Сделка: Продажа, дом
Уезд: Pärnu maakond
Город/волость: Pärnu linn Pärnu linn
Число комнат: 4
Тип отопления: центральное отопление, водяное отопление пола
Год постройки: 2018
Готовность: Новое строение
Форма собственности: квартирная собственность
Общая площадь: 151.40 m²
Площадь земельного участка: 1 815 m²
Кадастровый признак: 62512:025:2200
Класс энергопотребления: B
Продажная цена: 315 000 €
Цена за один м²: 2 080.58 €

Pärnu rannarajooni suurele kinnistule ehitatud energiasäästlik paarismaja. Elamute projekteerimisel on kasutatud passiivmajadele omaseid lahendusi – soodne asend ilmakaarte suhtes, lihtsad minimaalsete liigendustega välisspiirded ja lõunapoolse küljel kogu pikkuses avatav klaasfassaad.

Maja on ehitatud Lammikivi eelsoojustatud kiviplokkide (LL400 – U = 0,14 W/m²K) baasil, mis on täna turul üks parimaid saadaolevatest ehitusmaterjalidest, sest annab võimaluse sisuliselt külmasillavabaks ehituseks ning tagab suure massiga soojustsalvestavad omadused, vältides seejuures siseruumides suuri temperatuurikõikumisi, mis on aluseks energiasäästlikele küttekuludele ning hea sisemikrokliima loomiseks.

Kõik avatäited (U< 1,0 W/m²K) on alumiiniumist, mille tõttu on need hea soojapidavusega, akendel suhteliselt suurem klaaspind ning nende raamid sisuliselt hooldusvabad.

Katusekattena on kasutatud PVC-materjali Protan, mis „isehingavuse“ tõttu võimaldab vältida väljaviike (v.a sadevee ärvoolu trapp) katustel minimiseerides täiendavaid soojuskadude tekitajaid.

Paarismajal on eraldi passiivmajadele loodud energiasäästlik soojusttagastav maasoojusvahetiga ventilatsiooniseade (Zehnder ComfortAir 350), mille tarvis on paigaldatatud maasse eelküttetorustik, mis võimaldab külmemal ajal eelsoojendada ja palaval ajal eeljahutada sissepuhkeõhku ning täiendavalt on võimalus sellele lisada soojusvaheti niiskuse tagastamiseks.

Дополнительные данные

балкон, ванна, электричество, Интернет, паркет, рулонная кровля, баня, взломостойкая дверь, душ, телефон, вода, туалет отдельно, отдельные комнаты, открытая кухня, новая канализация, закрытый внутренний двор, высокие потолки, новая электропроводка, центральное водоснабжение, территория, огражденная забором

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

ОТПРАВИТЬ
Ingmar Saksing

маклер

Ingmar Saksing

ingmar.saksing@lvm.ee

+3725013320

Swedbank

Смотрели в последнее время

Ваше письмо отправлено

×