Maja, Luna 1

200 000 €

Objekti ID: 136501
Tehing: Müük, Maja
Maakond: Harju maakond
Linn/vald: Kiili vald Luige alevik
Tubade arv: 5
Kütte tüüp: ahiküte, tahke kütus, õhksoojuspump
Ehitusaasta: 2003
Valmidus: renoveeritud
Omandivorm: kinnistu
Üldpind: 138.20 m²
Krundi pind: 1 003 m²
Energiamärgis: none
Müügihind: 200 000 €
Hind m² kohta: 1 447.18 €

Peresõbralikus ja kõrgelt hinnatud elukeskkonnaga Luigel Luna tn müüa eriprojekti järgi ehitatud eramu.

Eramu
Elamu näol on tegemist tunnustatud arhitekti Ants Raidi projekteeritud kahekorruselise viilkatusega ümarpalkidest ehitisega, mille plaanilahenduse aluseks on funktsionaalne liikumisskeem, kogupereruumide avatus ning visuaalne kui ka otsene liitumine ümbritseva aiaga. Eramu esimesel korrusel on osaliselt avatud köögiga elutuba, puuküttega saun koos pesemisruumiga, eraldi tualettruum, avar esik ja trepihall. Elutoast pääseb aeda avanevale terrassile, mis mõjub eluruumi pikendusena. Trepihallist viib trepp teisele korrusele, kus on kolm mitteläbikäidavat magamistuba, millest ühest pääseb rõdule, suur vannituba-tualettruum ning avar trepihall, mis on osavalt kasutamist leidnud nn raamatukoguna. Esimesel korruse on eraldi sissepääsuga suur külalistetuba/puhkeruum. Hoone paigutus ilmakaarte suhtes tagab päevaringise päikese.

Ehitustehnilised andmed
Hoone kandavad seinad on ümarpalkidest. Mõned aastad tagasi soojustati välisseinad täiendavalt ja kaeti laudisega. Vahelagi esimese ja teise korruse ning teise korruse ja pööningu vahel on puitprussidest. Pööning lagi on soojustatud puistevillaga. Katusekatteks on plekk. Eluruumides on loomulik ventilatsioon avatavate akende ja uste kaudu, köögist ja märgadest ruumidest toimub mehaaniline väljatõmme kohtventilaatoriga. Kütteallikaks on õhk-vesi soojuspump ja soojuskandjaks vesi läbi küttetorustiku. Täiendavaks kütteallikaks on õhk-õhk soojuspump, pliit köögis ja pliit puhketoas koos lesosoojamüüriga. Abihoones on keskküttekatel, mida praegune pererahvas ei kasuta. Saunas on kahkeküttel keris Harvia.
Hoone on ühendatud tsentraalse vee-, kanalisatsiooni-, ja elektritrassiga.

Kinnistu
Looduslikust metsamaast eraldatud krunt suurusega 1003 m2 asub ristuvate tänavate nurgal. Krunt on piiratud aiaga. Krundi piiresse jäävad suur abihoone (39,9 m2) ja puukuur. Krundil on ohtralt varjualust pakkuvaid saagririkkaid viljapuid ja põõsaid, iluaianurgake, tünnisaun, suur batuut ja päikesele avatud murulala, mis kokku loobe idüllilise elukeskkonna nii suurtele kui väikestele.
Ümbritseva keskkonna moodustavad ligikaudu sama suurusega krundid, mis on hoonestatud 1-2-korruseliste väikeelamutega.

Asukoht
Hoone asub vaid 9-minutilise autosõidu kaugusel Järve Keskusest. Maakonnaliini ja marsruuttakso peatused asuva majast umbes 500 meetri kaugusel. Luigel on loodud nii suurtele kui väikestele tervilik, looduslähedane ja turvaline elukeskkond, mis rahuldab kõik esmatarbevajadused ning pakub suurepäraseid võimalusi vaba aja sisustamiseks ja nautimiseks.

Helista ja võta jõulud vastu uues kodus!

Lisaandmed

rõdu, vann, elekter, kamin, mööbel, internet, külmkapp, plekkkatus, saun, dušš, pesumasin, vesi, eraldi WC, köögimööbel, eraldi toad, avatud köök, suletud sisehoov, seinakapid, pööning, tsentraalne vesi, aiaga piiratud ala, kõrvalhoone, ühistransport, lähedal mets

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SAADA
Diana Allik

Maakler

Diana Allik

diana.allik@lvm.ee

56795900

Swedbank

Viimati vaadatud

Teie kiri on saadetud

×