Heidi Puppart


Heidi Puppart

kutseline maakler
kutsetunnistuse nr KKM 127154
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 94239

mob: +372 5340 9999

e-post: heidi.puppart@lvm.ee

Keeled: est, fin, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Aktiivseid pakkumisi: 10

Staaž kinnisvaras: 18 aastat

Tehtud tehinguid: 567

Klientide keskmine hinnang: 9,9/10

Tunnustused: LVM Kinnisvara kuu- ja aasta maakler, City24 aasta maakler

Kinnisvara on minu elustiil!

Kui ma peaaegu 20 aastat tagasi kinnisvara tööga alustasin ei teadnud ma sellest midagi. Aga mul oli nii suur tahe seda tööd teha, kõike teada saada ja õppida. Kõigi nende aastate jooksul olen ennast koolitanud ja täiendanud, omandanud kutselise maakleri tunnistuse, saanud palju kogemusi, lahendanud keerulisi olukordi ning läbi nende samuti õppinud. Pälvinud City24 portaali aasta maakleri staatuse, olnud LVM-i poolt tunnustatud parim maakler. Mul on olnud sadu rahulolevaid kliente ja terve rida n.ö. püsikliente, kes on ikka ja jälle kinnisvara alase abi saamiseks minu poole pöördunud.

Tänasel hetkel võin öelda, et see on töö, mida teen rõõmuga, mis paneb mul silma särama ja hinge helisema ja see ei ole ainult töö – see on minu elustiil.

Kinnisvara alastes küsimustes võta julgelt minuga ühendust, sest võin öelda, et mina olen selle ala professionaal. Koos leiame Sulle parima lahenduse!

 

Tahad teada, mis turul toimub?

Klientide tagasiside

“Heidi on väga professionaalne, töökas, abivalmis, sõbralik ja kliendi huve kaitsev maakler, meil oli puhas rõõm temaga koostööd teha. Paljuski Heidi heale suhtlemisoskusele jõudsime kõiki osapooli rahuldava tulemuseni. Soovime teile edu ja õitsengut.”
Reet ja Peeter

“Olen ennegi kasutanud LVM Kinnisvara teenuseid nii Tallinnas kui ka Pärnus. Teenindus on alati olnud esmaklassiline: pädev, kiire ja korrektne. Heidi Puppart on väga professionaalne ja sümpaatne maakler. Usaldasin teda täielikult. Tänu tema kompetentsusele sain oma korteri kiiresti ja meeldivalt müüdud. Suur aitäh ja edu töös!”
Meeli

“Jäin LVM Kinnisvara poolt pakutud teenindukogemusega väga rahule. HEIDI PUPPART on maakler, kelle tööd iseloomustab täpsus, täielik pühendumus ja suur empaatiavõime. Kõigepealt H. Puppart selgitas välja minu soovid ja vastavalt sellele juhendas, kuidas edasi tegutseda. Korterist tehti kvaliteetsed fotod, seejärel toimus kiire korteri müük ja mind hoiti pidevalt kursis müügiprotsessiga. H. Puppart on kogenud maakler, meeldiv suhtleja ja tõeline professionaal. Olen talle väga tänulik nõuannete ja toetuse eest ning soovitan teda ka teistele kinnisvara vahenduse vajajatele.”
Aino

“Heidi Puppart on väga meeldiv , -abivalmis, -asjalik, -rahulik ja professionaalne maakler. Ta vastas alati kiiresti meilidele, kui oli midagi küsida, seoses korteri müügiga, ning temaga oli kerge ühendust saada. Ta arvestas minu soovidega ja oskas kuulata, ning asjalikku nõu anda. Soovitan teda meeleldi sõpradele ja tuttavatele, kui keegi on vajamas maakleri teenuseid. SUURED TÄNUD TALLE!”
Pille


Kinnisvarapakkumised

Ilus hooldatud krunt, uus suur abihoone!


Ilus elamumaa krunt koos suure abihoonega!
Suur krunt koos majaga, Paide südalinnas


Eelregistreerimisega kliendipäev 29. okt kl. 18.00.


Jaaniks uude koju! Suur krunt ja uus maja!


Eelregistreerimisega kliendipäev 28. okt kl. 12.00Eelregistreerimisega kliendipäev 29. okt kl. 16.00


Teie kiri on saadetud

×
×