Kontaktid

Meeskond

Kõik
Tallinn
Tartu
Pärnu
Kuressaare

Kõik

Andres Sutt

juhatuse liige
kutseline hindaja
vara hindaja, tase 7
kutsetunnistuse nr 189555

+372 504 6918

andres.sutt@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 30 aastat

Keeled: est, rus, fin, eng

Andres Sutt

Ingmar Saksing

juhatuse liige
Vanemmaakler tase 6
kutsetunnistuse nr 160764
kinnisvaramaakleri reg.nr KMR 89763

+372 501 3320

ingmar.saksing@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 31 aastat

Keeled: est, rus, fin, eng, ger

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Ingmar Saksing

Philip Saksing

Tartu kontori juhataja,
Kinnisvaramaakler tase 5
kutsetunnistuse nr KKM 152222
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 81063

+372 5348 4806

philip.saksing@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 6 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Philip Saksing

Leie Kõiv

Kuressaare kontori juhataja,
maakler

+372 5609 9400

leie.koiv@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Saaremaa, Muhumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Leie Kõiv
Aira Alunurm

Carmen Hallik

assistent

+372 5819 3922

carmen.hallik@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Carmen Hallik

Jaanika Roosmann

Tallinna ja Kuressaare büroojuht

+372 5694 1700

jaanika.roosmann@lvm.ee

Keeled: est, rus, eng, fin

Jaanika Roosmann

Liis Rotar

fotograaf

+372 5688 3218

liis.rotar@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 9 aastat

Keeled: est, eng, ger, fin

Tööpiirkond: kogu Eesti

Liis Rotar

Ott-Erik Eendra

fotograaf

+372 5344 8395

ott.eendra@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: kogu Eesti

Ott-Erik Eendra

Paul Poderat

fotograaf

+372 5901 5882

paul.poderat@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: kogu Eesti

Paul Poderat

Merle Siigla

kutseline hindaja
vara hindaja, tase 7
kutsetunnistuse nr 176338
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

+372 503 8293

merle.siigla@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 30 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: kogu Eesti

Merle Siigla

Ando Lumiste

kutseline hindaja
kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 151708

+372 5689 0500

ando.lumiste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 13 aastat

Keeled: est, fin, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Ando Lumiste

Kitty Kuningas-Kass

kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 177428

+372 510 9410

kitty.kass@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Kitty Kuningas-Kass

Laire Kiveste

kutseline hindaja
kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 189524
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

+372 5193 6993

laire.kiveste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 17 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond, Saaremaa, Muhumaa

Laire Kiveste

Siiri Siilaberg

kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistus 177432

+372 5672 0800

siiri.siilaberg@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Siiri Siilaberg

Anke-Lele Osi

Hindaja assistent

+372 5865 9444

anke-lele.osi@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Erlike Kumar

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5, kutsetunnistuse nr 160080

+372 5679 7400

erlike.kumar@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Erlike Kumar

Jane Nurmoja

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 202935
EESTI KINNISVARA HINDAJATE ÜHINGU LIIGE

+372 5683 7400

jane.nurmoja@lvm.ee

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Jane Nurmoja

Kai Kask

kutseline hindaja
nooremhindaja, tase 5

+372 5628 1900

kai.kask@lvm.ee

Keeled: est

Tööpiirkond: Saaremaa, Muhumaa

Kai Kask

Margus Kruut

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 176326
Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige

+372 506 4987

margus.kruut@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 29 aastat

Keeled: est, fin, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Margus Kruut

Mari-Ann Tammiste

kutseline hindaja
kinnisvara hindaja, tase 6
kutsetunnistuse nr 202953

+372 5907 9960

mariann.tammiste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartumaa

Mari-Ann Tammiste

Viktoria Ivanova

kutseline hindaja
kinnisvara nooremhindaja, tase 5
kutsetunnistuse nr 189522

+372 5814 5068

viktoria.ivanova@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 10 aastat

Keeled: est, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond, Lõuna-Eesti

Viktoria Ivanova

Aivo Selge

maakler

+372 507 8682

aivo.selge@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 25 aastat

Keeled: est, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Aivo Selge

Andreas Jaano

maakler

+372 5191 5123

andreas.jaano@lvm.ee

Keeled: est, eng, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Andreas Jaano

Ave Hannus

Kinnisvaramaakler tase 5
kutsetunnistuse nr KKM 139192
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 21818

+372 522 2093

ave.hannus@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 20 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Ave Hannus

Eda Karula

Kinnisvaramaakler tase 5
kutsetunnistuse nr KKM 131689
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 20731

+372 5623 0200

eda.karula@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 9 aastat

Keeled: est, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Eda Karula

Elina Boguslavski

maakler

+372 5618 4400

elina.boguslavski@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Elina Boguslavski

Erko-Erik Reinmets

maakler

+372 5380 7333

erkoerik.reinmets@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Erko-Erik Reinmets

Eve-Mai Kiisler

Vanemmaakler tase 6
kutsetunnistuse nr KKM 163764
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 76812

+372 5688 4100

eve-mai.kiisler@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 12 aastat

Keeled: est, rus, eng, fin

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Eve-Mai Kiisler

Hannula Menning

maakler

+372 5672 0700

hannula.menning@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Hannula Menning

Helen Themas

maakler

+372 5687 0600

helen.themas@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Helen Themas

Henel Aava

maakler

+372 5685 5888

henel.aava@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 6 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa, Rapla maakond, Lääne maakond, Lääne-Viru maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud, äripinnad

Henel Aava

Ilmar Tedremaa

vanemmaakler tase 6
kutsetunnistus nr 198476
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64038

+372 5621 1600

ilmar.tedremaa@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 7 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Ilmar Tedremaa

Inga Rattasepp

maakler

+372 5629 2700

inga.rattasepp@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Inga Rattasepp

Innar Lanno

Kinnisvaramaakler tase 5
kutsetunnistuse nr 203394
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64484

+372 5697 7800

innar.lanno@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 5 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Innar Lanno

Jaanus Saadve

maakler
KINNISVARAMAAKLERI REG.NR: KMR 36594

+372 5615 4260

jaanus.saadve@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Jaanus Saadve

Janeli Keem

lapsehoolduspuhkusel,
maakler

+372 5610 3800

janeli.keem@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Janeli Keem

Kerli Väära

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 46865

+372 5823 5200

kerli.vaara@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 2 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Kerli Väära

Krista Gorneva

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 83319

+372 5686 7800

krista.gorneva@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Krista Gorneva

Lea Aniste

Vanemmaakler tase 6
kutsetunnistuse nr KKM 203400
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 10398

+372 5685 3500

lea.aniste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 9 aastat

Keeled: est, rus, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid

Lea Aniste

Liida Meoste

maakler

+372 5648 7062

liida.meoste@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Liida Meoste

Liina Kaljend

maakler

+372 5305 6466

liina.kaljend@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Liina Kaljend

Margit Toiger

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 24562

+372 5646 1642

margit.toiger@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 1 aasta

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Margit Toiger

Mari Narits

maakler

+372 5813 5170

mari.narits@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Mari Narits

Maria Tennof-Salman

maakler

+372 5697 3600

maria.tennof-salman@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus, fin

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Maria Tennof-Salman

Marianne Putting

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 28022

+372 5626 5999

marianne.putting@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Marianne Putting

Marianne Puustak

maakler

+372 526 0323

marianne.puustak@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 17 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Marianne Puustak

Marit Vilba

maakler

+372 5689 6400

marit.vilba@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 3 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Marit Vilba

Merit Miller

Kinnisvaramaakler tase 5
kutsetunnistuse nr KKM 186838
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 95200

+372 507 2172

merit.miller@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Merit Miller

Rita Sepp

Vanemmaakler tase 6
kutsetunnistuse nr KKM 176677
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 11238

+372 506 5364

rita.sepp@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 26 aastat

Keeled: est, rus, eng, fin

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Rita Sepp

Robin Tiits

maakler

+372 565 2160

robin.tiits@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 4 aastat

Keeled: est, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: Elamud, korterid, kinnistud

Robin Tiits

Sanna Milistver

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 02321

+372 5684 8700

sanna.milistver@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 7 aastat

Keeled: est, fin, rus, eng

Tööpiirkond: Tallinn, Harjumaa

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Sanna Milistver

Sirje Savvest

Vanemmaakler tase 6
Maaklerite Koja liige
kutsetunnistuse nr KKM 186845
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 20519

+372 524 2277

sirje.savvest@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 19 aastat

Keeled: est, rus, eng

Spetsialiseerumine: elamud, maakodud, korterid, kinnistud

Sirje Savvest

Süve Sults

maakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 97106

+372 5620 9966

syve.sults@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 6 aastat

Keeled: est, rus, fin

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Süve Sults

Tiiu Lebedev

Vanemmaakler tase 6
kutsetunnistuse nr KKM 176680
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 34398

+372 507 2168

tiiu.lebedev@lvm.ee

Staaž kinnisvaras: 20 aastat

Keeled: est, rus, fin, eng

Tööpiirkond: Pärnu, Pärnu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud

Tiiu Lebedev

Veiko Trakmann

Kinnisvaramaakler
kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 02758

+372 5608 6821

veiko.trakmann@lvm.ee

Keeled: est, eng, rus

Tööpiirkond: Tartu, Tartu maakond

Spetsialiseerumine: elamud, korterid, kinnistud

Veiko Trakmann

Teie kiri on saadetud

×
×