Johani Maja, Pärnu mnt 126

Moodne korterelamu Tallinna kesklinnas!

Johani Maja on uus äri ja korterelamu Pärnu maantee ja Alevi tänava nurgal (Pärnu mnt 126), mis toob Kitsekülla kõrgust ja avarust, modernsust ja mastaapsust. Kuid väljapoole pööratud uhke fassaadiga hoone avab ennast sisekvartali suunas hoopis intiimse ja kodusemana, pakkudes oma elanikele privaatsust ja romantilisi vaateid 20. sajandi alguse puitarhitektuurile.

Hoone külgneb Pärnu mnt ja Alevi tänavaga. Autode parkimiseks on ette nähtud hoonesisene kahekordne parkla. Hoone ümbrus ja kinnistu on haljastatud, maja taga on laste mänguväljak.

Hoone arhitektuurne lahendus

Pärnu mnt 126 hoone on arhitektuuriliseks sillaks Kitseküla möödunud sajandi alguse puitarhitektuuri ning tänapäevaste polüfunktsionaalsete hoonete vahel. Hoone on kavandatud kahe mahuna – Pärnu mnt pool 8 korrust ning Alevi tänava pool 3 korrust. Esimesel kahel korrusel on äripinnad ja parkla, kolmandale korrusel väiksemad äripinnad ja panipaigad. 4.-8. korrusel paikneb kokku 35 kahe- kuni neljatoalist korterit pindaladega 57,1 m² kuni 96,8 m². Sisehoovipoolsetel korteritel on rõdu.

Korterelamu konstruktsioon ja viimistlus

Hoone on rajatud raudbetoonist vaivundamendile ning ehitatud raudbetoonpaneelidest. Korteritel on energiasäästlikud kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaknad ja rõduuksed. Elu- ja ärihoone ehitamisel on järgitud kõiki ehitus-, keskkonna-, tervisekaitse- ja turvalisuse nõudeid.
Hoone küttesüsteem on ühendatud kaugküttevõrguga. Eluruumidesse on paigaldatu termoregulaatoritega radiaatorid, sanitaarruumidesse elektripõrandaküte. Kõikides korterites on soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem.

 

976px_johani


Tutvu meie teiste arendustega

Teie kiri on saadetud

×