apartment, Ringi 60

198 000 €

Object ID: 119965
Transaction: Sale, apartment
County: Pärnu maakond
City/county: Pärnu linn Rannarajoon
Floor: 2
Number of rooms: 3
Type of heating: central heating, hydronic­underfloor­heating
Year of construction: 2019
Readiness: New building project
Ownership form: apartment ownership
Total area: 74.30 m²
Cadastral register number: 62510:009:0009
Energy Class: B
Sale price: 198 000 €
Price per m²: 2 664.87 €

Pärnus hoiab meid või toob siia ikka ja jälle tagasi kuulus helevalge rannariba ja värske mereõhk. Rannakivi Residents, mis asub vaid 30-meetri kaugusel veepiirist, loob ideaalse võimaluse Pärnu lahutamatutest sümbolitest osa saada iga päev ja kohe.

Eesti suvepealinna armsalt nostalgilised funktsionalistlikud elumajad saavad peagi uue venna. 52 korteriga ja 7 suvitajatele mõeldud külaliskorteriga valge elumaja, mille kõikidelt klaaspiiretega rõdudelt ja terrassidelt avanevad vaated Pärnu jõele või merele. Kahe- kuni neljatoaliste korterite kõrgust ja avarust võimendavad suured klaaspinnad ja läbimõeldud ruumikasutus. Meri, purjekad, nooruslik rannamelu, idüllilised kohvikud ja kümned kultuurisündmused ning kogukonna ettevõtmised igale maitsele – see on Pärnu.

Parkla kohal asub kõigile majaelanikele avatud haljastatud päikesepoolne terrass mitmekülgsete vaba aja veetmise võimalustega. Parklast pääseb liftiga mugavalt ja kuiva jalaga otse korterini.

Nüüd on võimalus teha teoks ammune unistus tutvumispäeval sel laupäeval kell 12! Eelregistreeri külastus: https://www.lvm.ee/rannakivi/

Additional info

balcony, wardrobe, electricity, elevator, Garage, internet, stairwell locked, strip flooring, sauna, security door, shower, telephone, water, separate WC, video surveillance, separate rooms, open kitchen, new sewage system, courtyard, high ceilings, new wiring, central water, entry from the street

Otsid oma
kinnisvarale ostjat?

Võta ühendust, müüme ära!

SEND
Ingmar Saksing

Real estate agent

Ingmar Saksing

ingmar.saksing@lvm.ee

+3725013320

Swedbank

Last viewed

Your message was sent

×