apartment, Liiva 17

106 000 €

Save as PDF Print this offer
Object ID: 110078
Transaction: Sale, apartment
County: Tartumaa
City/county: Tartu linn Ülejõe
Floor: 3
Number of rooms: 3
Type of heating: central heating
Year of construction: 1935
Ownership form: apartment ownership
Total area: 66.50 m²
Cadastral register number: 79514:007:0003
Energy Class: none
Sale price: 106 000 €
Price per m²: 1 593.98 €

Additional info

basement, bathtub, wardrobe, fireplace, attic

Information

Unistad suurest magamistoast ja laiadest aknalaudadest, millel kallimaga päikeseloojangut nautida ja õdusatest õhtutest kamina ees - siin on ideaalne pakkumine!

Asukoht on parim, mis olla saab - kohe kesklinna külje all (jala Raekoja platsile ca 10 minutit) ja samas nii mõnusalt privaatne! Paksude kiviseintega maja (kus on muuhulgas elanud kirjanik Enn Kippel ja kunstnik Andrus Johani) asub mäenõlval munakivitee ääres, mis kindlustab seal vähese liikluse. Asudes eemal liiklustihedatest tänavatest on tagatud turvalisus ka pere pisikestega kodust väljudes, ning ka parkimisega on lihtsam kui kesklinnas. Emajõeäärsele kaldapromenaadile vaid mõned-kümned sammud ning seda mööda suplusranda täpselt paras jalutuskäik. Jalutamise ja tervisespordisõbrale teadmiseks: teisel pool randa on Emajõe luhal veel ca 1,5 km loodusrada. Ka Tähtvere puhkepark ja suusarajad pole kaugel.

Korteris on tehtud põhjalik remont 2016.aastal, köögimööbel on koos uue tehnikaga, kahes toas on välja ehitatud mahukad garderoobid; pesu kuivatamiseks on igati sobiv lukustatav avar pööning. Majas on toimiv korteriühistu.

NB! Korter on üle andmiseks vaba kohe tehingu päeval!

Real estate agent:

Viktor Volkov

viktor.volkov@lvm.ee

56247000


Contact us!

Last viewed

Your message was sent

×