Contacts


Pärnu

Open hours:
Mon – Fri 9-17

Keskväljak 1
80010, Pärnu
tel: +372 44 77 000
mob: +372 5656 8000
e-mail: parnu@lvm.ee

Saaremaa

Open hours:
Mon – Fri 9-17

Tallinna 16
93819, Kuressaare
tel: +372 45 26 700
fax: +372 45 26 044
email: kuressaare@lvm.ee

Tallinn

Open hours:
Mon – Fri 9-17

Liivalaia 13
10118, Tallinn
tel: +372 68 43 700
mob: +372 56 941 700
email: tallinn@lvm.ee

Tartu

Open hours:
Mon – Fri 9-17

Vallikraavi 2,
51003 Tartu
Tel: +372 710 2000
email: tartu@lvm.ee

Our agents

Kõik
Pärnu
Tallinn
Tartu
Kuressaare
Hiiumaa

All

  • Andres Sutt
  • juhatuse liige
  • tel: +372 447 7005
  • mob: +372 504 6918
  • email: andres.sutt@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 25 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng
  • Ingmar Saksing
  • juhatuse liige
    kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 150511
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 89763
  • tel: 44 77 003
  • mob: +372 501 3320
  • email: ingmar.saksing@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 25 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng, ger
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Indrek Peedo
  • Tallinna kontori juhataja,
    kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 150509
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 04087
  • mob: +372 502 0705
  • email: indrek.peedo@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 16 aastat
  • Languages: est, rus, eng, fin
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Kaiti Enno
  • Kuressaare kontori juhataja,
    maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 68472
  • mob: +372 5697 9575
  • email: kaiti.enno@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 3 aastat
  • Languages: est, eng
  • Work area: Saaremaa, Muhumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Joosep Niimeister
  • turundusspetsialist
  • mob: +372 5853 2605
  • email: joosep.niimeister@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 3 aastat
  • Languages: est, eng, rus, ger, nl
  • Aira Alunurm
  • pearaamatupidaja
  • mob: +372 51 17 850
  • email: aira.alunurm@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Anette Välja
  • Tallinna ja Kuressaare kontori sekretär
  • tel: +372 68 43 700
  • mob: +372 56 941 700
  • email: anette.valja@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 1 aasta
  • Languages: est, eng
  • Kristel Margus
  • Pärnu ja Tartu kontori sekretär
  • tel: 447 7000
  • mob: +372 5656 8000
  • email: kristel.margus@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 4,5 aastat
  • Languages: est, rus, eng, ger
  • Liis Rotar
  • fotograaf
  • mob: +372 5688 3218
  • email: liis.rotar@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, eng, ger, fin
  • Work area: kogu Eesti
  • Mehis Palotu
  • fotograaf
  • mob: +372 5688 4500
  • email: mehis.palotu@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: kogu Eesti
  • Merle Siigla
  • kutseline hindaja
    kutsetunnistuse nr 116127
  • mob: +372 503 8293
  • email: merle.siigla@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 22 aastat
  • Languages: est, eng, rus
  • Work area: kogu Eesti
  • Ando Lumiste
  • kutseline hindaja
    kutsetunnistuse nr 095290
  • mob: +372 5689 0500
  • email: ando.lumiste@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 4 aastat
  • Languages: est, fin, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Karmen Saarep
  • kutseline hindaja
    kutsetunnistuse nr 105039
  • mob: +372 5686 1500
  • email: karmen.saarep@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 2 aastat
  • Languages: est, eng
  • Work area: Tartu, Tartumaa, Lõuna-Eesti
  • Margus Kruut
  • kutseline hindaja
    kutsetunnistuse nr 116109
    Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige
  • mob: +372 506 4987
  • email: margus.kruut@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 23 aastat
  • Languages: est, fin, eng, rus
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Laire Kiveste
  • kutseline hindaja
    kutsetunnistuse nr 116118
  • mob: +372 5193 6993
  • email: laire.kiveste@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 10 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Liina Malk
  • kutseline hindaja
    kutsetunnistuse nr 119622
  • mob: +372 5628 1900
  • email: liina.malk@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, eng
  • Work area: Saaremaa, Muhumaa
  • Ago Loime
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 80274
  • mob: +372 5348 7626
  • email: ago.loime@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 3 aastat
  • Languages: est, rus, eng, fin
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Alger Grünstam
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72355
  • mob: +372 5681 6665
  • email: alger.grunstam@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 20 aastat
  • Languages: est, rus, eng, fin
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud, äripinnad
  • Ats Rääk
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 39581
  • mob: +372 509 8195
  • email: ats.raak@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 2 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnumaakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud, äripinnad
  • Ave Hannus
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 130504
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 21818
  • mob: +372 522 2093
  • email: ave.hannus@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 12 aastat
  • Languages: est, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Eda Karula
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 20731
  • mob: +372 5623 0200
  • email: eda.karula@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 2 aastat
  • Languages: est, rus
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Elina Oeselg
  • maakler
  • mob: +372 5629 2700
  • email: elina.oeselg@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 3 aastat
  • Languages: est, eng
  • Work area: Tartu, Tartu-, Põlva- ja Võru maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Eve Maremäe
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 53504
  • mob: +372 5697 3600
  • email: eve.maremae@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 4 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Eve-Mai Kiisler
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 105625
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 76812
  • mob: +372 5688 4100
  • email: eve-mai.kiisler@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 5 aastat
  • Languages: est, rus, eng, fin
  • Work area: Pärnu , Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Heidi Puppart
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 120604
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 94239
  • mob: +372 5340 9999
  • email: heidi.puppart@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 15 aastat
  • Languages: est, fin, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Henel Aava
  • maakler
  • mob: +372 5685 5888
  • email: henel.aava@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud
  • Ilmar Tedremaa
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64038
  • mob: +372 5621 1600
  • email: ilmar.tedremaa@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, eng, fin
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud
  • Kristi Leas
  • maakler
  • mob: +372 5348 8016
  • email: kristi.leas@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, rus, eng, fin
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Kristiina Naumova
  • maakler
  • mob: +372 5670 2722
  • email: kristiina.naumova@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, eng, rus
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud
  • Lea Aniste
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 10398
  • mob: +372 5685 3500
  • email: lea.aniste@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 2 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid
  • Lea Nõmmik
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 77802
  • mob: +372 5697 5666
  • email: lea.nommik@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, rus, fin
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud
  • Leeno Andreson
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 105623
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 60202
  • mob: +372 5555 8738
  • email: leeno.andreson@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 5 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Malle Tomingas
  • maakler
  • tel: 447 7001
  • mob: +372 507 2172
  • email: malle.tomingas@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 20 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Marianne Puustak
  • maakler
  • mob: +372 526 0323
  • email: marianne.puustak@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 10 aastat
  • Languages: est, eng, rus
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Marit-Brigitte Kimber
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 29365
  • mob: +372 5681 6662
  • email: marit-brigitte.kimber@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 4 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Miralda Vaher
  • maakler
    Maaklerite Koja liige
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 18713
  • mob: +372 509 1131
  • email: miralda.vaher@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 7 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Rita Sepp
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr AKM 060521
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 11238
  • tel: 447 7007
  • mob: +372 506 5364
  • email: rita.sepp@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 19 aastat
  • Languages: est, rus, fin
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Riti Künnapuu
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 140506
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 21992
  • mob: +372 5330 1394
  • email: riti.kynnapuu@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 9 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng
  • Work area: Tartu, Tartu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, kinnistud
  • Sanna Spongolts
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 02321
  • mob: +372 5684 8700
  • email: sanna.spongolts@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, fin, rus
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud
  • Sirje Savvest
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 110607
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 20519
  • mob: +372 524 2277
  • email: sirje.savvest@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 11 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Specialisation: elamud, maakodud, korterid, kinnistud
  • Tanel Samuel
  • maakler
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 16643
  • mob: +372 5686 6700
  • email: tanel.samuel@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, eng, rus
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud, äripinnad
  • Tiia Kirss
  • kutseline maakler
    Maaklerite Koja liige
    kutsetunnistuse nr KKM 161115
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 15970
  • mob: +372 5687 6900
  • email: tiia.kirss@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 4 aastat
  • Languages: est, rus, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Tiiu Lebedev
  • kutseline maakler
    kutsetunnistuse nr KKM 111115
    kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 34398
  • tel: 445 5535
  • mob: +372 507 2168
  • email: tiiu.lebedev@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 12 aastat
  • Languages: est, rus, fin, eng
  • Work area: Pärnu, Pärnu maakond
  • Specialisation: elamud, korterid, äripinnad, kinnistud
  • Tõnis Oppi
  • maakler
  • mob: +372 5684 1666
  • email: tonis.oppi@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate:
  • Languages: est, eng
  • Work area: Tallinn, Harjumaa
  • Specialisation: Elamud, korterid, kinnistud
  • Viktor Volkov
  • maakler
  • mob: +372 5624 7000
  • email: viktor.volkov@lvm.ee
  •  
  •  
  • Experience in real estate: 2 aastat
  • Languages: est, rus, swe, eng
  • Work area: Tartu, Tartu maakond, Lõuna-Eesti
  • Specialisation: elamud, korterid

Your message was sent

×